prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
Uporabniški avatar
 leonardo
#9149
ČAU vsem!
Mi lahko kdo predlaga kakšen dober (ampak pazi, dober in ne drag :( ) merilec za puls in kje bi se ga dalo dobiti? Rabil pa bi ga za tek in za bicikliranje.

Hvala vsem za pomoč.
Uporabniški avatar
 lojzeP
#9152
Dobrega ( res dobrega ) in poceni ne kupuj - razen , če si bogataš, in imaš denarja preveč.

Kupi enkrat, z glavo, pusti si svetovati, kvaliteta pa ima ( ponavadi ) svojo ceno.

Izbira je tvoja


2x LP
Uporabniški avatar
 leonardo
#9155
Mi lahko predlagaš kako trgovinco z iskrenim svetovalcem, ki ga bolj kot moji penezi zanima moje zadovoljstvo z izdelkom?
Uporabniški avatar
 ero
#9161
hm, za iskrenega svetovalca bo težka. kako je že s tisto štacuno na Bledu, tam imajo merilce?

drugače pa se mi zdi, da smo na forumu, vsaj tisti z dražjimi urcami, nagnjeni k Polarju. kar prevedeno na tvoje želje pomeni modele S150, S510i ali S710i. cene od (na uč) 38k do 85k ... poglej na www.polar.fi
Uporabniški avatar
 vidkul
#9181
Živjo!
Nekateri so tudi s Sigma sportom 1600 zadovoljni in jim že lep čas delajo. So tudi zelo poceni glede na Polarje. Jaz sam uporabljam Polarja A5, a bi si želil vsaj S410 ali še kaj boljšega.
Zmeraj rad pogledam za S710 ali pa po Sunntotu X6hr :P samo kaj ko so nekatere stvari še nedosegljive.

lp vid
Uporabniški avatar
 Barb
#9232
leonardo napisal/-a:ČAU vsem!
Mi lahko kdo predlaga kakšen dober (ampak pazi, dober in ne drag :( ) merilec za puls in kje bi se ga dalo dobiti? Rabil pa bi ga za tek in za bicikliranje.

Hvala vsem za pomoč.


Ej na to temo so meni fantje prejšnji teden zlo velik napisal v temi Polar
tam imaš sedaj informacij kolkr hočeš
Uporabniški avatar
 leonardo
#9236
Barb - lahko kak quick link kje to najdem - sem še bolj med zelenimi tukaj in mi gre vse bolj počasi od tipk.
Uporabniški avatar
 Barb
#9238
Bom poskusla,čeprav tud moja zgodovina na TF na dolga

mogoče lahko še kdo drug pomaga :?: :?: :?:
Uporabniški avatar
 vidkul
#9242
Je ravno obratno Sigma sport : Polar
Uporabniški avatar
 Barb
#9243
No ravno sm hotla napisat,da je Vid avtor
Uporabniški avatar
 leonardo
#9244
Super, hvala.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA