področje za 'netekaško' literaturo - najave, objave, opisi knjig in revij s športno in obšportno tematiko
 SamoR
#243850
Prejšno sezono, no sedaj je že predprejšnja, sem pridno treniral za svoj prvi maraton. Med 2-3 urnimi treningi mi je rojilo vse mogoče po glavi. Letošnjo sezono sem izpustil. Usedel sem se za PC z namenom, da napišem, kar sem med tekom premišljeval. Nastal je roman o sodobnem starševstu. Seveda je v romanu en junak tekač :-).

Več info: https://sites.google.com/site/urbansodoben/

lp Samo
Uporabniški avatar
 grb
#243853
Ej cestitke. Zacetek se bere ful zanimivo in se zelo enostavno "znajdem" v Urbanovi kozi :-)
Uporabniški avatar
 grb
#243862
Evo, sem opravil svoj prvi nakup eKnjige :-) Mi pa ni uspelo nikjer zbrat pravega (ePub) formata, tako da sem dobil samo .lit, kar mi ni uporabno na telefonu.

G.
Uporabniški avatar
 grb
#243865
SamoR napisal/-a:@grb

Hvala za sporočilo. Sem javil založbi. Me veseli, da si se odločil za nakup.

lp Samo


Sem jim ze tudi jaz poslal mail na eStacuno. Upam da resijo zadevo in da mi posljejo ustrezni format. Se mi nekak ne da laptopa nosit na WC ;-)

G.
Uporabniški avatar
 Asparagus
#243911
Tudi meni je bilo všeč :clap: .

Sporoči, kdaj bo knjiga izšla v tiskani obliki.
 SamoR
#243931
Dragi forumovci.

Hvala za pohvale, ideje in priporočila. Pohvaliti pa moram tudi vas, saj je odziv tega foruma daleč prekosil odzive drugih. Med over Net, vsi starševski forumi, pa knjižni forumi, vsi so zaostali za tekaškim. :)

lp Samo
Uporabniški avatar
 Enkica
#250307
Škoda, ker nisi že na Knjižnih moljih objavil, da je roman o starševstvu IN TEKU :( . Potem bi si ga zadnjič zanesljivo izposodila, ker v naši knjižnici ga že imajo (pridni!).

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA