področje za 'netekaško' literaturo - najave, objave, opisi knjig in revij s športno in obšportno tematiko
#9033
hojla,

na voljo vam je članek Osmi potnik, zapis Primoža Kališnika o kolesarski dirki prek ZDA. Primož, hvala ti zanj!

vas pa bi prosil dve stvari:

- upoštevajte, da je to nelektorirana inačica članka. upam, da sem polovil večino hroščev. malo sem poškilil tudi na objavo članka v lanski 26. številki Poleta (10. julij 2003)

- tole je moj prvi globlji programerski poseg v drobovje foruma. dodal sem na novo napisano funkcionalnost in ne le nekaj, kar sem snel z interneta in uporabil. če boste opazili kake hroščke, mi sporočite po ZS - hvala!

zdaj pa vas vabim k branju in podoživljanju. komentarje napišite kar tu...
Uporabniški avatar
 gregorb
#9035
Ero link ne dela. Napiše pa tole:
Template->make_filename(): Error - file does not exist
Uporabniški avatar
 bojanu
#9036
Se splača prebrat (še enkrat) :!:
Uporabniški avatar
 primus
#9059
:cast:


primus
Uporabniški avatar
 primus
#9067
Hvala avtorju in Erotu, da lahko še enkrat prebiramo izvrstno reportažo. Čisti presežek ! Zdaj se mi sploh dobro zdi, da sem pred nekaj dnevi načel to temo in sedaj lahko uživamo v ponovnem branju.

Če obstaja kakšna pametna novinarska nagrada, si jo ta prispevek nedvomno zasluži. Drugače pa - nekaj štejejo tudi čestitke tukaj !

Moram priznat, da sem ob vsem branju revij in časopisov, le redko pozoren na avtorje. Ob branju Ervina Hladnika Milharčiča (zunanja politika) in Primoževih prispevkov pa vem, da sledi prava uživancija...


Me pa prav zanima, kako bo Jure opravil letos. Morda kdo ve koliko bo še drugih slovenskih tekmovalcev ?

primus
Uporabniški avatar
 primus
#10470
Kdaj je začetek letošnje dirke ?

primus
Uporabniški avatar
 vidkul
#10471
mislim da je 20.6.

lp vid

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA