teorija in praksa športne (ne le tekaške) in zdrave prehrane - vaše izkušnje, potrebe, vprašanja in nasveti, ...
#369852
13 mesecev je mimo in ta stara Čuferca mora na vago.Slika
Čeprav sem lansko leto nardila svoj rekord v številu km in s tem hoje, sem vseeno več papcala kot pa ponucala. Slika
In zato je danes rezultat tega mojga papcanja za 2,7 kg višji od lanskega.

Tabelca: https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing

Obljubim, da ne bom več tolk papcala...
se vidmo čez 13 mescev.
Slika
#369865
Če primerjaš samo določen dan, so podatki zelo nerelevantni.
Trenutna dnevna teža je odvisna od marsičesa.
Tehtati se moraš vsak dan in to beležiti, potem pa izračunati letno povprečje.
Šele ta primerjava je relevantna. Lahko pa med seboj primerjaš tudi posamezne mesece. Tako že med letom vidiš, kam se obrača. Če gre postopoma navzgor, lahko še pravočasno ukrepaš in obrneš trend.
Pri meni tudi zadnje dve leti narašča in tudi Januar je bil nekoliko težji. Računam pa se, ko bo zime konec, nekoliko več gibati in znižati povprečje.
#369948
Ženski metabolizem, sploh tam 50+ se začne prerekat z mlekom in mlečnimi izdelki. Črtat vse kar je mlečnega (poleg cukra, viška sadja...), pa bodo šlaufki lažje šli stran.
#369949
Ojej, Čara :shock: , ma, zakej mi moraš napisat, naj črtam glih tistu, brez česar ne moremSlika
No, sej, pretiravam s tem glih ne. Al pa ja...kot si vzameš.Slika Zjutraj pol deci mleka v kavo obveznoSlika.
Ko pridem s hribčka, spet mus: en kozarec sirotke :D Slika
Pole pride na vrsto že sir. Kakih 200g na teden ga ziher zmažem.Slika
Ostane še jogurt. Eden na teden?
Hihi, zame je to prow malo mlečnih izdelkov.... ker, sposobna sem pa zmazat dosti več....Slika
No, drgač pa hvala za info. Zdej bom vidla do velike noči, kaj, če kaj, bo. Sem pa tudi na 40 dni brez alkota. In tudi tu bi se moralo nekaj videti.Slika
#371434
Ma, zaskuzibuh, 6. marca sem morala na vago in do dans me noben ni spomnu na to! :lol: :lol: :shock: :idea:
No, sem šla pa dans in ne bom komplicirala...rečmo, da smo dans 6.marca :D .
Sem zadovoljna. Imam 5 kilčk manj kot leto poprej.
Tako izgleda danes moja kilažca: https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing
Papa, se javim 6.aprila naslednje leto. Slika
Nazadnje spremenil zz topka, dne 28 Mar 2023, 19:24, skupaj popravljeno 1 krat.
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA