teorija in praksa športne (ne le tekaške) in zdrave prehrane - vaše izkušnje, potrebe, vprašanja in nasveti, ...
 Metka 2
#190524
Jaz ga kupujem vedno ob sobotah, včeraj sem ga šla iskat celo med tedenom. Mi je pa zelo dobro, tudi zdrži štiri dni, tako kot pišejo, le zdaj se mi je skisalo malo prej, pa nič hudega , se pa kislo mleko popije. Mlekomat bi moral biti morda še pri Nami ali tam v bližini.
Uporabniški avatar
 garni
#190531
Metka 2 napisal/-a:Jaz ga kupujem vedno ob sobotah, včeraj sem ga šla iskat celo med tedenom. Mi je pa zelo dobro, tudi zdrži štiri dni, tako kot pišejo, le zdaj se mi je skisalo malo prej, pa nič hudega , se pa kislo mleko popije. Mlekomat bi moral biti morda še pri Nami ali tam v bližini.


Od Name do tržnice pa ja ni daleč ;)
Uporabniški avatar
 AVI
#190535
Ja, tudi midva (beri:moja punca in jaz :D ), prakticirava mleko iz mlekomata in sva prav zadovoljna. V bistvu sem zrastel ob domačem mleku, tako da so tile mlekomati prava popestritev, sploh za tiste, ki živimo v centru lj in imamo do prvega kmeta precej daleč.

Kislo mleko je pa itak odlično. :D

LP
 Metka 2
#190537
Garni, res ni daleč, ampak nakupovanju je treba nameniti čim manj časa, teku pa čim več. No, ja saj je lahko več avtomatov po Lj., ne samo na tržnici.
Uporabniški avatar
 AVI
#190541
marčni zajec napisal/-a:mene zanima če je priporočljivo, da se to mleko preden ga piješ prekuha, ali to ni potrebno?


...midva pijeva svežega, brez prekuhavanja....res pa je lahko problem če ti to prebava ne dovoli....drugače pa brez problema...tako da na zdravje... :D :D :D
Uporabniški avatar
 MatjazV
#190560
Jaz tud ne pijem mleka, so pred leti ugotovili, da sem alergičen nanj. Mi je vsaj jasno, zakaj sem že od nekdaj raje spil kozarec cvička kot pa mleka. Ja, takle mamo.

Matjaž
Uporabniški avatar
 Vlajko
#190562
MatjazV napisal/-a:... od nekdaj raje spil kozarec cvička kot pa mleka ...

Mater, ste hitro prišli na moj resor. :o OK, jaz obožujem oboje. :D :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA