teorija in praksa športne (ne le tekaške) in zdrave prehrane - vaše izkušnje, potrebe, vprašanja in nasveti, ...
Uporabniški avatar
 Vreme
#202396
tulček napisal/-a:Pa zato glih pridem! :D Bom prinesla zdrave sladkarije :--


Super! Glede na to,da mi bodo meril cuker bom najprej pohamsal tvoje dobrote :lol:
Uporabniški avatar
 lonely
#202398
Kot "ekspert" za sladkarije...

Pred tekom obvezno zaužijem 100-200 gr.sladkarij....po teku pa kar je ostalo.

Tekaču 100 gr.čokolade ne more naškoditi...ker mu pride prav teh 500 Kcal.
Drugo je... če si maneken(ka)...in jih ne "pokuriš".
Uporabniški avatar
 nini32
#202408
no, jst sem zmedena. čist! sploh ne vem več kaj naj kdaj jem in koliko. bolj kot berem manj mi je jasno.
- kaj naj jem zvečer po treningu? (ker sploh nimam želje po hrani, vem pa da bi morala, ker je drug dan napad na hrano. nivo sladkorja draaastično pade :P )
- kaj naj jem pred treningom?
- kaj naj jem pred tekmo oz. pred daljšim tekom?

halooo! koliko različnih pravil in ....... :?
skratka v meni je sladka zmeda.

lp
 klopotec
#202414
tulček napisal/-a:
klopotec napisal/-a:Ah ne. Sladkorji v medu. No problem.


Z vsem spoštovanjem Klopotec ampak, jaz pa sem brala kak med ni fajn, ker zelo zakisa telo. No pa smo :lol: Žal še nisem uspela it v knjižnico, da bi prebrala kritike javorjevega sirupa, ampak tak bom rekla, moje izkušnje kažejo, da sta tako med kot javorjev sirup vredu za moje telo, beli sladkor pa ne. OK, tu in tam (enkrat ali dvakrat na mesec, da se razumemo) kakšni manjši pregreški z babičinim pecivom ali kepico sladoleda, se meni ne zdijo problem.

Teorije o tem kako polnovredna naravna hrana ni vredu, pa so po moje plod fanatizma ali pa raznih špekulacij, ki samo delajo zmedo. Ampak mi se ne damo, a ne da Klopotec :wink:

Tako je, ne damo se.
Na svojo prehrano moraš gledati celovito. Med res zakisa telo, vendar če je med skupaj z ostalo kislotvorno hrano v pravem razmerju z bazično, potem je vse v redu. No vsaj pri meni je tako. Če pa je kisle hrane preveč, potem je moje počutje slabše. Zato skušam pojesti čim več surove hrane in s tem zmanjšujem kislost. Moj kazalec je pač artritis.
Babičino pecivo parkrat na mesec in kepica sladoleda tu in tam pa pri športniku tvojih razsežnosti pa sploh ni pregrešek.
Med je recimo fajn za sladkanje čaja. Saj čaja ne piješ vsak dan, ker od njega tudi ni neke koristi. Če pa boš pila čaj petkrat na dan, pa vedno notri žlica medu, pol pa bo verjetno malo prekislo vse skupaj. Pa še tako je. Običajno ljudje v vroč čaj dajo med in limono in potem ostane bolj malo vitaminov. Čaj se mora toliko ohladit da ga lahko piješ, potem pa ga osladiš in okisliš.
 klopotec
#202586
Domač med, kaj je to?

Preizkus je enostaven. Lakmusov papir in se prepričaš.
Uporabniški avatar
 anže07
#202687
he he he si me pa nasmejal :--


prvo domač med je tisti ki ni rečen s saharozo( fruktoza+glukoza), oz. tak ki ni segret nad 70 stopinj - vsebuje vse encime in vse v naravni obliki- tak med čez čas kristalizira



glede kislosti - MORAŠ GLEDATI KAKO OZ. KAKŠEN VPLIV IMA V ČREVESJU- in ne zunaj

npr. Limonin sok je izredno kisla stvar (ph2) - pa je to v bistvu najbolj bazična snov ze telo- Kar pomeni da v telesu povzroči bazično reakcijo

to je to :wink:
 klopotec
#202691
Nad 70 stopinj segret med deluje še bolj kislo kot nesegret met.

Če jaz pojem dve žlici medu in grem tečt imam težave z zgago, tako da pri meni pač deluje kislo. Za druge pa ne vem. Pa tudi v knjigi Alkalizirajte ali umrite avtor navaja med kot kislotvorno živilo.

Sicer pa mislim da je med odlično živilo. Seveda nesegret, po tvoje domač.
 ajdica
#202693
Mmmmmm sladkarije :) Sicer jih redko jem in se trudim da me ne premamijo...ampak ko pride kriza- se pa posladkam z (najmanj) 70%, ponavadi 85% čokolado. Tu pa tam pa včasih tudi kako pecivo, ki mora absolutno že zgledati tako, da se na daleč vidi, da je vredno greha ;) Nikoli pa ne pred ali po teku.
Uporabniški avatar
 anže07
#202713
klopotec napisal/-a:Nad 70 stopinj segret med deluje še bolj kislo kot nesegret met.

Če jaz pojem dve žlici medu in grem tečt imam težave z zgago, tako da pri meni pač deluje kislo. Za druge pa ne vem. Pa tudi v knjigi Alkalizirajte ali umrite avtor navaja med kot kislotvorno živilo.

Sicer pa mislim da je med odlično živilo. Seveda nesegret, po tvoje domač.



saj to sem napisal če je med segret deluje kislo

in tudi v knjigi alkalizirajte ali umrite imaš ločeno napisan med

industrijski - ki deluje kislo
in domač - kli je bazičen oz. nevtralen - med te nevtralne sladkorje pa prišteva tudi agavin sirup in melaso in mislim da tudi javorjev sirup


še nekaj glede sladkarij

če je trening je sladkor CELO KORISTEN

malo maj koristna je fruktoza ki ne poni najbolj glikogena v mišicah ( sadje, MED, delno kuhinjski sladkor)
- glukoza - je zelo koristna (vsebuje jo tudi kuhinjski sladkor- tako da tu lahko uporabimo tudi kakšno žličko namiznega sladkorja-bo kar koristno in ne škodljivo)
Uporabniški avatar
 bluegreen
#202730
Preden sem se usedel za računalnik in začel prebirati to temo, sem doma zaman preiskal vse predale za kakimi keksi, piškoti, napolitankami ali kaj podobnega, ker se mi je res zaluštalo nekaj sladkega. :--( Pol sem naletel na suho sadje in mešane oreščke :D (orehi, lešniki, indisjki orehi ali kaj-že-to-je ...). Moram reči, da mi je kombinacija vsega tega šmorna res potešila željo po sladkem. Upam da sem se lotil cukropada na pravilen način, brez čokolade, keksov ali kaj podobnega. Kaj pa vi pravite?

LP
 MKC
#202761
suho sadje ima vseeno sladkor. oreščki dosti M, kombinacija tega dvojega skupaj pa ni ravno dobra. če bi ostal samo pri oreščkih bi bilo po moje še najbolje.
Uporabniški avatar
 MančaPomaranča
#202763
bluegreen napisal/-a:Preden sem se usedel za računalnik in začel prebirati to temo, sem doma zaman preiskal vse predale za kakimi keksi, piškoti, napolitankami ali kaj podobnega, ker se mi je res zaluštalo nekaj sladkega. :--( Pol sem naletel na suho sadje in mešane oreščke :D (orehi, lešniki, indisjki orehi ali kaj-že-to-je ...). Moram reči, da mi je kombinacija vsega tega šmorna res potešila željo po sladkem. Upam da sem se lotil cukropada na pravilen način, brez čokolade, keksov ali kaj podobnega. Kaj pa vi pravite?

Bravo, dobra poteza. :wink:
Kar se pa mene tiče, je pa tako... Ne maram oreščkov, lešnikov in podobnih stvari. Zavedam se, da moje čokolade in piškoti niso zdravi, a se jim ne mislim odpovedati. Okus je tako noro dober, da to odtehta svoje. Sicer pa moram itak nekaj nezdravega počet, od česa bom pa drugače umrla? :lol: :mrgreen:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA