teorija in praksa športne (ne le tekaške) in zdrave prehrane - vaše izkušnje, potrebe, vprašanja in nasveti, ...
#203097
Pozdravljeni, člani tekaškega foruma

Pred kratkim smo v naši trgovini Flexshop napolnili police z vrhunskimi produkti Hammer Nutrition-a, ki je v Ameriki ze več kot desetletje eden od vrhunskih proizvajalcev športne prehrane.

Predstavili vam bomo dva vrhunska produkta, več različnih produktov pa si lahko ogledate na naši spletni strani: http://www.flexshop.si/hammer-nutrition-m-36.html

HAMMER GEL 36g, članska cena gela = 1,8€/kos oz.19,9€/12 kos

Slika

HAMMER GEL plastenka 650ml, članska cena plastenke = 29,9€

Slika
Že več kot desetletje je Hammer Gel najboljši gel s koncentriranimi ogljikovimi hidrati, primarno zaradi tega kar NE vsebuje – Hammer Gel nima nobenih dodatnih predelanih in enostavnih sladkorjev, nobenih umetnih barvil in nobenih dodatnih sladil.
Ne glede na to ali izberete enostavne enkratne odmerke ali pa cenovno ugodne plastenke dobite enak učinek dolgotrajne zanesljive energije, brez negativnih učinkov kot pri ostalih s sladkorjem nabitih produktov. Dobite samo tisto, kar je dobro za vas: kompleksne ogljikove hidrate, naravne sestavine in pravo sadje. Rezultat je odličen vir koncentrirane energije, ki je odličnega okusa in je veliko lažje prebavljiv, kot drugi podobni produkti.
Hammer Gel je tudi večstranski – lahko ga spijete samega, dodate vaši najljubši pijači ali pa ga kombinirate z drugimi produkti, kot so, HEED, Perpetuem in ustvarite raznolike, okusne energijske kombinacije za kakršno koli vadbo, kjerkoli in kadarkoli.
Hammer Gel vsebuje samo mnogoverižne* ogljikove hidrate, s čimer se doseže konstantno raven sladkorja v krvi.
Najboljše lastnosti:
· Izredno kakovostna energija
· Narejen je iz pravega sadja in zdravih sestavin
· Večstranski in ekonomičen
· Brez glutena in primeren za vegetarijance in vegane
· Ne vsebuje MSG

Flexshop vam želi veliko lepih tekaških dni

S TEKOM DO BOLJŠEGA POČUTJA
http://www.flexshop.si/
#207702
Ko sem malo brskal po forumu se mi je vseeno postavilo naslednje vprašanje,..

Zakaj naj bi kupovel izdelke v Flex Shopu (govorim za Hammer, za ostale nisem preverjal), če so preko neta 2-3x cenejši.

Na primer 650ml gela pride v Angliji 13,90 funta na kar dobiš ponavadi še 10% popust, kar pomeni, da je to cca tudi 13,90 EUR. Res je da so geli trenutno v akciji a tudi brez akcije je polna cena cca 19 EUR.
Pri večjem naročilu je poštnina zastonj, vse skupaj pa je v 4-5 dneh v SLO.
Torej kdo koga tu nateguje s 30% popustom za 29,9 EUR?
http://www.flexshop.si/hammer-nutrition ... 3b3fdc2c9e

Endurolytes kapsule so v UK 17,50 funtov, pri nas pa s 30% popustom zelo ugodnih 29,90 EUR.

Tako da,...

So pa vsaj po mojih izkušnjah, pri Hammerju eni redkih, ki gledajo na to, da izdelki ne vsebujejo raznorazne umetne navlake in tudi drugače so preko emaila zelo dovzetni za razno razna vprašanja in dileme glede prehrane.
#207737
ups, se opravičujem sem pozabil pripeti link
tole je pa nemška stran
https://www.hammergel.de/
nekoliko manj ugodna od angleške, a s cenejšo poštnino

pa še to je zanimivo, da je Hammer v velikem pakiranju za polovico ali še več cenejši od Powerbar gela če gledaš ceno na gram ogljikovih hidratov.

njihove whey beljakovine so sicer dražje od konkurence a so ene redkih (če ne kar edine) brez umetnih sladil/barvil, laktoze, maščob (holesterola) in vsebujejo visokih 90-97%+ beljakovin
#207745
Medvedek,

pozabil si napisat da so stroški poštnine od 12-16 funtov, edino če naročiš za več kot 150 funtov je poštnina brezplačna, kupec, ki bo pri nas kupil za več kot 165 evrov produktov od Hammer nutrition-a bo tudi dobil še dodaten popust.


Lp
Flexshop
#207824
če smo natančni, poštnina je res od 12-16 funtov, a pri večjem (težjem) naročilu za SLO lahko tudi do 26 funtov,...
ampak ker ponavadi ne kupuješ vsakega gela/beljakovin/kakrkoli že posebej in ker ponavadi naroča več ljudi hkrati je 150 funtov dokaj dosegljivih.
pa tudi če že,.. za eno steklenico gela skupaj s poštnino plačaš 29 EUR ampak ker pri pogostejših nakupih dobiš 10% popusta se že pri eni steklenici račun izide v prid UK

in če smo že pri popustih - tudi oni hitro priznajo 10% pa tja do 20% popusta, tudi na izdelke v akciji.

kakorkoli,.. na koncu naj se tako ali tako vsak odloči sam,... it's a free world
#207867
Danes bil v BIT centru v savni in po naključju odkril FLEXSHOP trgovino. :D

Nabavil sem dva gela, toliko da preizkusim na treningu, kako se stvar obnese, ker novih stvari na tekmovanjih ne prakticiram. :D So pa cenovno ugodnejši od enervit gelov.

Moram pa pohvalit prodajalca z njegovo prijaznostjo se stranki posvetit in stvari tudi razložit, pa tudi vpisal me je kot člana in sem dobil takoj popust, tako da se bom še oglasil.

Na kratko če zapišem: PRVI VTIS JE BIL POZITIVEN. :clap:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA