teorija in praksa športne (ne le tekaške) in zdrave prehrane - vaše izkušnje, potrebe, vprašanja in nasveti, ...
 robitrik
#328664
Slike ravno nimam za pokazat, ampak meni je za zajtrk odlična zelenjavno-jajčna omleta.

Strepljaš jajce, ga zliješ na olje in počakaš, da malo zakrkne. Na to jajce položiš predhodno skuhano (poljubno) zelenjavo in omleto prepogneš. Potem še malo popečeš, da vse skupaj dobro zakrkne. Njami! :)
 U_R_S_A
#328667
Danes zjutraj smoothie iz sojinega mleka, banane in borovnic - sliko pa prilepim drugič, danes sem tako hitro popila, da nisem utegnila fotkat. :wink:
Uporabniški avatar
 logitech
#346483
A mi da kdo kak namig kako uporabim Oves? Do zdaj mi ni prislo na pamet nič drugega kot samo to da sem segrel za en krožnik mleka in jih pojedel v toplem mleku z dodatkom parih žlic kakava... imam pa uno grobo mleto verzijo, nekako boljša mi je od semen...
Seveda pred treningi kot obrok je stvar enostavno super! Malo sladkorjev, ogljikovi hidrati ter prehranske vlaknine! Poleg kefirja ena izmed stvari, ki mi je blagodejno vplivala na prebavo (brez kakršnihkoli donatov itd) ... magnezij pijem v tabletah oz prahu (kakor je)...
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA