teorija in praksa športne (ne le tekaške) in zdrave prehrane - vaše izkušnje, potrebe, vprašanja in nasveti, ...
Uporabniški avatar
 RoKo
#244258
:drink :D
ma saj ni res.......................
Priponke
Laško pivo.jpg
Laško pivo.jpg (212.44 KiB) Pogledano 55241 krat
Uporabniški avatar
 tae
#244270
Ali se je smiselno javljati, če nimam kaj za pokazati? Verjetno ne. Ampak se mi ravno piše. Verjetno to ni najbolje (vsaj po mnenju strokovnjakov), ampak med tednom (beri delavnikom) nikoli ne zajtrkujem. Med vikendi pa občasno. Razlogi so predvsem trije: 1. če je slučajno kaj za jesti doma, 2. če moram iti v pekarno za celodružinski zajtrk in 3. če žena že kaj pripravi. Nimam pa nobenih pravil kaj jesti.

Moram pa priznati, da si na poletnem dopustu na morju vsak dan privoščim obilen zajtrk. Tudi takrat nič ne gledam na to kaj jem.
Uporabniški avatar
 katka
#244278
Ha... cela paleta okusov in nabora idej! :)
Jutri pokažem še en zajtrk, ki ga imam v planu... tokrat sladko.

@abcd:
hvala! Je tudi bilo dobro. Kajenski poper mi je hudo dobro odkritje!
Štanga ima, skupaj s koluti, 62,5 kg.
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#244289
Vsakodnevni zajtrk med tednom mi je koruzna štručka, direktno iz pekarne, včasih tudi jogurt.
Priljubljen zajtrk ob vikendih pa so zame ocvrta jajca :D
Na morju, na dopustu: Kruh, margarina, marmelada
Pred maratonom: Kruh, margarina, marmelada

Dober tek tako in drugače :D
Uporabniški avatar
 areh
#244292
Jem vsako jutro.Med tednom ob 5:15, za vikend kasneje. Vsako jutro sem ful lačen-že celo življenje(ni čudno, ko pa ponavadi celo noč nič ne jem :lol: ). Na meniju največrat musli(tisti ta sladki, ne navadni), čokolešnik, toast al kruh z margarino+medom. Zraven napogosteje kakav-Nesquck, ali pa če ni meda na kruhu-čaj z medom+limono.
LpA
Uporabniški avatar
 pajo
#244296
Zajtrk je zakon za mene. Če tečem potem naslednji obvezno sledi čokoladni namaz. Ni važno čigav. Drugače pa nisem izbirčen ko sem lačen. To sem pa vedno. :D Pred tekom pa vedno med in kruh ter magnezij.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 20

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA