teorija in praksa športne (ne le tekaške) in zdrave prehrane - vaše izkušnje, potrebe, vprašanja in nasveti, ...
Uporabniški avatar
 tek_v_snegu
#281734
JA Nutricionist čutim, da obvlada slalom med pro-et-contra navdušenji. Namreč ko se zaletimo v prvo informacijo, naslednji dan pa drugo.
Namreč oksalna kislina versus oksalati.
Oksalati so kristali in ti so glavni krivec.
Tako kot je Nutricionist povedal rabarbara, brusnice, celo špinača, ki jo omenjamo kot pravo stvar za Ca ( zaradi razmerja s klorofilom oz. Mg virom v klorofilu ) so bogati z oksalno kislino.
Oksalna kislina je v oksalatni obliki pa zaviralec absorbcije.

Recimo sam sem pred leti popil po 2 litra in več soka špinače in bi po teh gledanjih morale biti moje kosti morda brez možnosti dodatnega pridobivanja Ca.
Ampak po drugi strani pa je oksalna kislina tudi dober laksativ. Elastičnost črevesja oz. debelega črevesja.
 maximus
#281752
Vsak dan spijem tri do štiri kave,pokadim pet do šest cigaret ,zaužijem še kakšno pivo ali deciliter vina,pretečem šest do osem kilometrov in to v kar solidnem tempu.Skratka zadovoljen sem sam s seboj,mojim zdravjem in mojim počutjem.Lp.
Uporabniški avatar
 vencelj
#281754
maximus napisal/-a:Vsak dan spijem tri do štiri kave,pokadim pet do šest cigaret ,zaužijem še kakšno pivo ali deciliter vina,pretečem šest do osem kilometrov in to v kar solidnem tempu.Skratka zadovoljen sem sam s seboj,mojim zdravjem in mojim počutjem.Lp.


:clap: :clap: :clap: ...če odštejem cigarete...pa tudi to ni še nič kritično...

lp
 NUTRICIONIST
#281761
obstajajo tudi 110 letniki s podobnimi navadami, vendar to še ne pomeni, da lahko to delamo vsi.
Podoben primerek (samo v drugo smer) je moj profesor, ki nima prekurzorja za kofein in mega doza kofeina ga lahko ubije. Ali pa popolna intoleranca na laktozo ali pa alkohol.
100 ljudi, 100 čudi!
Uporabniški avatar
 MBrando
#281775
Nikoli prej bil pivec kavice, kadim ne, alkoholne pijače tu in tam, pa še to samo dober tardeč vinček v DOBRI družbi, gibanje in zdrav način življenja je prisoten in to me dela happy.
A ker sem imel določene prehrambene težave in sem vrgel nekatera prepričaja skozi okno, ter začel uživati v kulinaričnem smislu in PREDVSEM ker nisem našel ekvivalent mojemu omiljenemu kakavu v smislu VELIKA ŠALCA,LEPA GOSTA PENA, NAREJEO Z LJUBEZNIJO in ZNANJEM (roko na srce. Le redki pijejo kakav v caffejih in posledica je totalno neznanje priprave in serviranje kakava) sem ob vedno novih otožnih pogledih na mojo šalčko kakava ter na šalco lepo servirane bele kave padal v transe in se odločal, ter odločal.
No, sedaj, pa je vse samo še en veliki užitek.
1-2x tedensko v prijetni družbi nekje na sončeku in naslonjaču VELIKA BELA KAVA (enkrat posipana z cimetom, drugič z kakavom- hihi, nekaj malega sem prenesel od prejšne razvade), dobra debata ali pa čisto sam z dobro knjigo v roki.
Uživanje ob teh neverjetnih okusih ne traja NIKOLI pod 30min. Nekje med 30 in 60min, je približno čas, katerega si za VELIKO ŠALCO BELE KAVE rad vzamem.

Na koncu pa sem tako in tako na boljšem, saj tista mala količina kavice z svojimi 1000 sestavinami doprinese boljše zadeve, kot pa "poceni variante" kakavov katere imajo v večini slo. lokalov.
Drugo pa je, ko greš na kakav na Dunaju ali Parisu...takrat pa tudi kakav ponovno pade. En dan kakav, drugi dan bela kava....

MMMM, mi že diši, bela kafica :D

P.S: Tudi članek o kavici, mi je marsikaj doprinesel. HVALA!
Uporabniški avatar
 Radolca
#281779
Hmm, popijem dve ali tri močne kave na dan (dve žlici sladkorja, dve polni žlici kave za eno skodelico), kadim sem pa ke, če je šansa, s kolegi popijem piva kolikor se mi zdi da je prav, tudi cviček "mi potegne", pa tudi kakšnega štamperla se za vikend ne branim...... Končno sem pogruntal, zakaj me na teku na Mohor tko zabaše :--
Jem kar zdravo, vsako jutro začnem s popitim kozarcem vode in pojem jabolko.
Športam štiri ali petkrat tedensko, poleg teka igram basket, pa enkrat letno se na kolo usedem :juhuhu:
Sem pa tja grem tudi tečt s smučmi. Alpsko sem pa nehal smučati, ker sem se smučanja "nažrl" v mladih letih.

Za svojih 90+ kg-jev pri 1830 mm-jih sem v perfektni formi :!: Po mojem bi me še bolj zabasalo na tekih, če ne bi piva pil :pivo:

PS: drugo leto me kolega vabi s kolesom po jadranski magistrali do Črne Gore. Se bom moral še kdaj letos na kolo usest :|
 klas
#281786
evo..sve si reko... :D

Radolca napisal/-a: popijem piva kolikor se mi zdi da je prav

ta pa zmaga :clap:
 večno mlad
#281789
Brez kave sploh ne začnem normalno. Se pravi vedno. Tudi pred tekmo. Bolj ko se obremenjuješ slabše je. Če ti nekaj ne škodi ne vem, zakaj bi si to prepovedoval. No piva pa vendarle nikoli pred tekmo. :D Po tekmi pa kave ne pivo ja. Vse za zdravo življenje in veliko kilometrov. :shock:
Uporabniški avatar
 Radolca
#281792
klas napisal/-a:evo..sve si reko... :D

Radolca napisal/-a: popijem piva kolikor se mi zdi da je prav

ta pa zmaga :clap:


sej nes je ceu kp takih klele gor, pa eni ne upajo napisat :lol:
Uporabniški avatar
 tek_v_snegu
#281795
>>>sej nes je ceu kp takih klele gor, pa eni ne upajo napisa

NE verjamem, da je v tem catch, da clovek ne bi upal napisati.
Verjetno je bolj to, da vsi ljudje v nekem danem trenutku casa in okolja niso v enaki siutaciji dozivljanja okolja.

Ena od moznih percepcij bi lahko bila:
Trenutno dozivljanje okusa kave je dediscina nekega dozivetja ali urejenosti s katerim je kava bila povezana. Torej okus, vonj in vse to je bolj funkcija( posledica ), kako smo jo dozivljali ob prvih srecanjih z njo ali ob prvem silovitejsem vtisu. In potem dokler se je ta vtis dalo vzdrzevati skozi neko urejenost v zivljenju s katerim je bila kava povezana.
Recimo jutranje srecanje druzine ali prijateljev ob kavi. In kava je bila sredstvo povezovanja, pogovra, izmenjave, plemenskega ...

Potem, ko je ta red izginil bi lahko pitje kave mi pomenilo ali manj neko samozadovavljevanje ali iskanje reda v novih okoliscinah, ki jih ni vec.

Recimo, ko je Kemal Ataturk ( neke vrste Turški Tito vsaj po vseh spomenikih in likih kot so prikazani ) zacel z reformami z namenom, da Evropeizira Turčijo in odpravi stara konzervativna jedra je med ukrepi bila tudi prepoved uvoza Kave.

Kava se je do takrat pila v Turčiji kot obred neke skupine moških, ki so razpravljali. Zagotavljala je povezovanje in akumulacijo mišljenj. Seveda, ker pa je akumulacija pgovorov in združb bila ob kavi še iz preteklega časa je bila bistra ideja, da se odpravi kava in ne bo več platforme, kjer se bo še veliko govorilo o starih časih, o nasprotovanjih novim idejam Ataturka...stari Turški plemenitaši so morali z drugačno energijo pristopiti novim izzivom časa.

Ampak ljudje so pač bistri. Če je potreba po združevanju in izmenjavi ter občutku varnosti, ki ga nudi skupnost ob pitju kave ( se prepoznamo kdo je kdo in kaj kdo želi in kaj si misli ) so si vrli Turki omislili čaj. In to takšen čaj, ki se ga da goijiti v Turčiji ob Črnem morju.
Pa so prešaltali iz množičnega pitje kave prešaltali na pitje čaja. Sicer tistega temnejšega , ki ga mi bolj poznamo pod imenom Ruski čaj ( saj ta se goji tudi ob Črnem morju takoj čez mejo )...ampak zopet, da se ohrani nek red, neko združevanje.

Verjetno je podoben smisel tudi v pitju piva. Pač tam so Vikingi, Germani pa stari Slovani v ozadju.

Če pa piješ kavo sam doma je pa to verjetno samo neka kompenzacija. Tisti poživilni del, ki se ga da kemijsko dokazati pa bi si po izhodišču špekulacije ( če že špekuliram :) ) pojasnil kot posojilo Boga ali pač neke višje modrosti, duhovne sile ( kakor si pač kdo želi oslikati gonilno ozadje fizičnega sveta oz. sveta petih čutil in znanosti ki meri in obračunava metriko s petimi čutili ) torej kot posojilo, da se malo lažje spoprimeš z izzivi ( dolgovi, popravki ).

Ceno za to pa pač s tem razporediš v prihodnost na več manj zahtevnih izzivov.
Uporabniški avatar
 tek_v_snegu
#281798
>>>VELIKA ŠALCA,LEPA GOSTA PENA, NAREJEO Z LJUBEZNIJO in ZNANJEM
Se pridružujem temu razmišljanju z MBRandom...

Velik del smisla pitja kave, da ob njej uživaš, da jo kuhamo eden drugemu in da tisti, ki jo kuha to dela z užitkom ( si razlagam, da je del tega užitka tudi čutenje ljubezni ).
Znanje pa si razlagam bolj kot pozornost na detajle in protokol. Torej da ti protokol da nek red, neko dostojanstvo. Del znanja pa so potem še skrivnosti, informacije oz. psoebnosti, ki si jih je posamezna kultura omislila kot baročni okrasek na osnovno idejo priprave kave:
- cimet, smetana, nageljnove žbice, capucciono, machiatto ali pa stara dobra turška kava...

Sicer pa ona pesem: Kafu mi draga ispeci...pa fenđani in đezve, ki tudi morajo biti narejeni z občutkom, protokolom...

Ampak vsa ta čustva, občutki ( ljubezen, znanje, ) vse to me navezuje na prejšno špekulacijo:
RED, UREJENOST in kaj so vzvodi, sidrišča tega reda oz. tako bi rekel kaj so SVETIŠČA , ZATOČIŠČA tega reda ( SANCTUARY ). Torej zatočišče in energija, ki se akumulira v skupini ob kavi. In kakšne energije se povežejo ob kavopivcih v skupini.
Kaj pa je antagonizem temu:

Razpršena oseba , ki čakam na nekaj: recimo na razgovor za službom na izpit, na nek opravek, sestanek ali ...skratka ni nekega miru, pred nekim ...pred pitjem kave morda moral pokaditi cigaret , misli letijo vse naokoli...in kava je sedaj tista, ki bi morala narediti red.
Morda ga naredi, ker zavrti del filma v neke trenutke v zgodovini, ko je bila del protokola miru ...ko sem jaz trenutno razpršen , nemiren takrat užival po kosilu ali kje na dopustu ali po teku:) ali kje na mirnem srečanju ob kavi. In energije tistega dogodka kličem, vabim v to razprešeno situacijo.

Problem nastane ker s tem vnašam nov program v svojo podzavest in te različne programe začnem miksati. Takrat pa nastopi verjetno čas za novo preprogramiranje/reset in verjetno to so trenutki, obdobja o katerih prej sogovornik govori: saj jih še več pije pa si ne upajo povedati...Pač ko nezavedno iščeš in postavljaš v sebi nov red, novo stabilnejšo ali drugačno urejenost
( druge okoliščine ).
Uporabniški avatar
 MBrando
#282747
Velika bela kava pri Rožmarinu = POHVALE! Sploh ker ne "šparajo" z vodo (tudi take imamo ja) in ker pristavijo svoj domač keksek (čeprav jaz vedno družbo razvajam z svojimi kreacijami). Pri vodi ti brez problema prinesejo 0,5l v takem ličnem debelem kozarcu, če pa je večja družba kofetarjev, pa prinesejo kar liter v kupici. LAJK LAJK

XXL BELA KAVA v KALVARIJI = KAPO DOL. Postrežba, izpolnitev želja, 2x pogrevanje v kolikor za to prosim in ambient. Minus so ind. keksi.Ampak ok, glede na to, da itak sam pečem...

Še dodatek k ROŽMARINU:
Postrežba je vrhunska, dopuščajo ti lastne kreativne muhe in pri tem prav nič čemerno ne gledajo ali dajajo vedeti, da jim greš krepko na živce.
Sedaj imajo tudi novo kelnerco, prav simpatično in dobre volje. Pa še frizura je odštekana in prav paše v tisti malo višje stopnje kafič. Ga naredi nekako domačega, bolj dostopnega...
Danes je naredila tak dobro zadevo, da sem kar 2uri pil zadevo in pri tem toliko zadev predebatiral da še sedaj ne vem, kje se me glava drži :D

Naročil pa sem latte macchiato v veliki šalci, dosti pene in posipano z puder kakavom. Porečem le: B O Ž A N S K O!!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA