teorija in praksa športne (ne le tekaške) in zdrave prehrane - vaše izkušnje, potrebe, vprašanja in nasveti, ...
Uporabniški avatar
 miciM
#290275
KOFE saveda ja :D , če sem lačna mu dodam sladkor :oops: ,če imam pogovor z sinom pa dodam mleko, ker vem, da bo doooolgo trajalo in jo je tako malo več :lol: :lol: :lol: .
Skratka pijem kavo v vseh oblikahtudi z malo alkohala, če je treba :D

:wink:
 nana
#290277
miciM napisal/-a:KOFE saveda ja :D , če sem lačna mu dodam sladkor :oops: ,če imam pogovor z sinom pa dodam mleko, ker vem, da bo doooolgo trajalo in jo je tako malo več :lol: :lol: :lol:

Jaz pogovora s sinom nimam nikoli :lol: Koliko mi je prišparanega :wink:
Uporabniški avatar
 Asparagus
#290297
nana napisal/-a:
miciM napisal/-a:KOFE saveda ja :D , če sem lačna mu dodam sladkor :oops: ,če imam pogovor z sinom pa dodam mleko, ker vem, da bo doooolgo trajalo in jo je tako malo več :lol: :lol: :lol:

Jaz pogovora s sinom nimam nikoli :lol: Koliko mi je prišparanega :wink:


Pa še res je, trenutno bi jaz ob pogovorih z mojim sinom rabila borovničke :D, ne samo kavo z mlekom.
Al pa kakšen kilometer več, ampak se me je ravno lotil prehlad.
Uporabniški avatar
 MBrando
#290313
Ja pa to je TOOOOOOOO. THUMBS UP :clap:
Sedaj pa ste me res prepričali da tisti 2-3 slastne kremaste bele kafice na teden niso prav nič škodljive in v kombinaciji z dobro družbo/sogovornikom oz.knjigo in globokimi pogovori, samo doprinesejo k ENRICHMENT of life. YEEEEEEEEEEEEEEAAAAA :lol:
Danes pa z mamo na klepet. In NE, ne rabi dodatnega mleka za pogovor s sinom :mrgreen:
Uporabniški avatar
 logitech
#310312
Kdaj pa kdaj ne skodi kaksna kratka kava... je pa res da ce pijem kavo (pa se to jo bolj po redko) moram zraven skaditiv vsaj en cigaret... pa saj te ne pobere od ene kave brez cukra ce jo pijes enkrat ali dvakrat na teden... vecji problem pri men so čiki....ne ne kadim redno, ampak ko je kava zraven si ne morm pomagat... isto ce je zraven alko... vse je v glavi a kaj cmo.... noce vn hehe
Uporabniški avatar
 muc
#310338
Uf bi pasala zdej ena dobra bela kava hmmm :wink:
Čisto vsem užitkom, se pa res ni treba odpovedati...kaj nam pa potem sploh še preostane?! :D
 nana
#310344
nana napisal/-a:
miciM napisal/-a:KOFE saveda ja :D , če sem lačna mu dodam sladkor :oops: ,če imam pogovor z sinom pa dodam mleko, ker vem, da bo doooolgo trajalo in jo je tako malo več :lol: :lol: :lol:

Jaz pogovora s sinom nimam nikoli :lol: Koliko mi je prišparanega :wink:

Ravno včeraj sem na to spet naletela... kaj sem se nasmejala :D

muc napisal/-a:Uf bi pasala zdej ena dobra bela kava hmmm :wink:
Čisto vsem užitkom, se pa res ni treba odpovedati...kaj nam pa potem sploh še preostane?! :D

:clap:
 burninforyou
#321083
Res je da mora vsak sam ugotoviti kaj mu ustreza, sam vedno spijem kavo tam nekje pol ure pred treningom...sem se kar navadil na to je pa res da tako hitro kot energijo pridobiš zna tudi pasti med treningom...seveda ne vedno.
 hcMi25
#321165
Kofe ja! :) skoraj vsak dan 1 šalčka dopoldne, pa brez cukra :wink: vsaj to če se že zastrupljam :oops: :D
Uporabniški avatar
 čara
#321208
Jaz kavo spijem zelo, zelo redko, z mlekom. Kadar imam obupno nizek pritisk in mi črni čaj ne naredi čudeža. Ali-ne prenašam tega kupljenega "mleka", ki ga dajejo v bifejih, dejansko me začne zvijat. Pri domačem kravjem, direktno od kmeta v kangli domov prinesen in skuhan. Pa napihnjenosti ni.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA