teorija in praksa športne (ne le tekaške) in zdrave prehrane - vaše izkušnje, potrebe, vprašanja in nasveti, ...
Uporabniški avatar
 zz topka
#335439
He, he, Pajo, bi zažgalo ? Slika


Ma, zaenkrat še imam. Še dva polna kozarca, ta velika. Do nove runde, upam, da znese.
Je pa res, da zadnje čase ga kar mal več popacam, kot sem ga včasih... Ma, k je tolku dobru ...
Slika
Uporabniški avatar
 pajo
#335440
Bi žgalo normalno. Ma če daš kapljico ne bo ravno do neba.
Uporabniški avatar
 pajo
#341210
Slika
Slika
Nazadnje spremenil pajo, dne 15 Sep 2015, 07:38, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 pajo
#341235
Ma oštja kaj nimate nič sonca? Pri meni je že narejen design etiket - novih za drugo leto pa še letošnjih čilijev nismo pobrali!
Uporabniški avatar
 pajo
#341351
Za mano 1. festival čilija v Sloveniji. V dobri konkurenci iz domovine in Hrvaške je omaka z Vipaskimi breskvami in čilijem osvojila 1. mesto za izvirni recept in okus. V tekmovanju za najmočnejšo omako pa 2. mesto takoj za legendo čilijev Tomažem Pipom. Čista zmaga za mene.
Uporabniški avatar
 pajo
#341368
zz topka napisal/-a:Čestitke, Pajo. :clap: :clap: :clap:
Saj pravim jast, da smo Vipavke zmagovalna kombinacija :D :lol:

Kombinacija breskev - čili marmelada niti kozarček za probo mi ni ostal. Bemu mast mate dobre breskve! Bo treba drugo leto neki poštudirati. Te pokličem.
Uporabniški avatar
 pajo
#341373
Ah saj mi ne bo nič greben zrastel, da ne bo pomote. Ostal bom tak kot me poznate. Saj veste kako se temu reče... Kdor visoko leta... Ja vesel pa sem to pa drži. Alenka,Tjaša brez vaju vsega tega NE bi bilo. Kot pribito.
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA