teorija in praksa športne (ne le tekaške) in zdrave prehrane - vaše izkušnje, potrebe, vprašanja in nasveti, ...
 thag
#358323
No prav, sicer se trudim pravlno, slovnično pisati, pa je začetek stavka vedno z veliko začetnico, prav tako imena. Si bom probal zapomniti :)
Hahah, jah no saj jaz nisem na nevem kolkih, ampak mi je zanimivo, da te pogosto srečam, gartlc, Čudoviti svet čilija in tukaj :)
Sam kot sem omenil, sem na čilije nor in si ne morem predstavljati več obroka brez, sicer se zgodi a ... Meni osebno tudi pri asthmi pomaga, sploh pa odkar jih žrem nimam več težav s želodcem.
Na žalost, pa nimam slovenskih kanalov na televiziji in sem oddajo zamudil, morem pobrskati po spletu morda kje najdem posnetek.
Aja na kaktusarskem forumu mislim, da sem tudi, pa tudi gobarskem ampak zelo neaktiven.
Uporabniški avatar
 zz topka
#364474
O, dejmo mal iz naftalina temo o čiliju...
V glavnem, spomladi sem kupla eno sadiko čilija, sem rekla prodajalcu ( Mirko1), naj bo močen.... in mi je dal Carolino Reaper. No, jast vsadim, moj pridno zaliva, sicer na tablici piše, da je ektremno hot, ma, kaj bo to za nas..., znamke nisem nič kaj guglala, :shock: in danes sva rekla za kosilo, da probava prva dva ta rdeča...
Ne zastonj... :oops:
Ojej,... kej je zdej ta reč? Grem hitro guglat in vidim, da sva požrla 2,2 miljona scovilov in da je to najmočnejši čili na svetu?
O , moj buh... še zdej mi vse gori v želodcu :-- :mrgreen: :drink
No, ostali so še zeleni, ma, bom dvakrat premislila, ko bo rdeč, kako ga bom udesila.. :roll:
Teve rdeče jabučke, kao ljute,... ma, to zmažemo mi res ko jabčko... :D
Priponke
IMG_20190831_134357.jpg
IMG_20190831_134357.jpg (152.73 KiB) Pogledano 57264 krat
IMG_20190831_134327.jpg
IMG_20190831_134327.jpg (139.75 KiB) Pogledano 57264 krat
IMG_20190831_134347.jpg
IMG_20190831_134347.jpg (171.43 KiB) Pogledano 57264 krat
Uporabniški avatar
 pajo
#364492
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Del letošnjih zadev. Malo zamujajo zaradi mrzlega maja ampak bodo. Ni problema. Vsi, ki bi hoteli naše omake jih lahko preko spleta naročite imate popust - 23% če poleg napišete še - TF.
https://fotroviciliji.si/
Uporabniški avatar
 pajo
#364497
zz topka ta teta Carolina je bila kao najmočnejša tam nekje l. 2012. Potem pa vsako leto vse močneje. Ja imam zadevo čez 3 miljončke če te zanima. :laola
Uporabniški avatar
 zz topka
#364500
:lol: Pajo, če bi me vabil na 3 miljončke €, bi me morda zanimalo :lol: , ma 3 miljončke skovilov, pa....
A, bom mal poguglala,... jast, ko sem čitala, seveda nisem nič datumov gledala :|
Verjamem, verjamem, da so še hujši...
Uporabniški avatar
 pajo
#364543
5.10. 2019 na lokaciji Lepa žoga.
Ja nekaj bo . Čili festival. Fotrovi čiliji bodo tam. Nekaterih ne bo bomo pa ostali, ki jih to veseli.
:laola
Uporabniški avatar
 pajo
#365297
No vsaj neka korist od vsega skupaj. Čili je zdravje ljude moji strička Googla vprašajte če meni ne verjamete. Z malim je treba začeti pa bo. Probajte ne bom vam žal. :FO:
Uporabniški avatar
 pajo
#367774
Saj vem, da ni ravno v redu ampak ker vidim toliko neke reklame in vsega ostalega... mogoče pa kakega tekača pa le zanimalo.
Kljub temu, da letos odpadejo vsi čili festivali, ki se že tradicionalno odvijajo v septembru, nismo pozabili na vas. S kodo SEPTEMBER25 si cel mesec lahko zagotovite 25 % popusta pri spletnem nakupu naših izdelkov. Že veste, katere(ga) boste izbrali? Preverite ponudbo:
https://www.fotroviciliji.si
Slika
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA