teorija in praksa športne (ne le tekaške) in zdrave prehrane - vaše izkušnje, potrebe, vprašanja in nasveti, ...
#291788
Pozdravljeni
Tem na LJ maraton je že ogromno, nikjer pa ne najdem nič o tem kam naj gre od teka sestradan človek na kosilo? Z mano bo namreč družba s katero bi šli kasneje nekaj dobrega pojest (ker pač nismo vsak dan v naši ljubi prestolnici), pa ne vem kam.
A ima kdo kakšen dober predlog? :P
Iščem pa nekaj kar mi ne bo ravno do konca spraznilo denarnice, pa da bomo zraven seveda fajn siti :lol: :lol: :lol:
lp, TB
#291916
pipijev izbor mi je všeč a Cubo poseka vse tole, po moje trenutno ena najboljših restavracij v Ljubljani. Malo dražje sicer, ampak za ceno štartnine v predprijavi (oz. še manj) vredno vsakega stotina. Samo previdno pri vinih, ker lahko račun hitro vzhaja.
#291920
Kamorkoli samo v Portal ne...boste še nekaj let smrdeli po zažganem olju...pred časom sem živel v bližini in videl, kako na vsake toliko kar na vrtu zažigajo že 10x preveč zažgano olje...
Osebno sem za Micko ali Jurman...sevada pa je vse odvisno od gurmanskih želja.
#291932
Zanimivo tole glede gostiln. Jaz raj ne bi šel v tiste gor naštete, ne vem, npr. Jurman, tko k kakšna menza. Kar se tiče srbske hrane, je gotovo prava stvar El Clasico na Bravničarjevi 13 v Šiški. Kar se tiče testenin, moram rečt, da tiste v Piazzi že dolg niso, kar so bile včasih. Zdej že boljše dobiš npr. na Tržaški, gostilna Mirje, zmeri so pa dobri v Casa Nostri v BTC-ju, nasprot Koloseja. Za pice bi pa šol v pizerijo Tunel al pa Trta al pa Azur.
#291935
na pir iz flaše u tanajbližji kafič :drink
pol pa dam k babic za šporget, da povoham, kva se je kej prsmodil :lol:

iz telih gostiln in restavracij boste pa eni "doktorirali ali vsaj magistrirali" (al ministrirali :?: ) :mrgreen:
#292072
bondi napisal/-a:Kamorkoli samo v Portal ne...boste še nekaj let smrdeli po zažganem olju...pred časom sem živel v bližini in videl, kako na vsake toliko kar na vrtu zažigajo že 10x preveč zažgano olje...
Osebno sem za Micko ali Jurman...sevada pa je vse odvisno od gurmanskih želja.

V Portal se gre običajno na čevapčiče, ki se ne delajo na olju in so tam med boljšimi, vsekakor veliko boljši kot pri Čadu. In ja, že če se z avtom pelješ mimo, zavohaš, ampak to je v glavnem od roštilja. Na drugi strani pri Ljubljanici pa ne smrdi nič, včasih tečem tam mimo.
#292073
mare napisal/-a:
bondi napisal/-a:Kamorkoli samo v Portal ne...boste še nekaj let smrdeli po zažganem olju...pred časom sem živel v bližini in videl, kako na vsake toliko kar na vrtu zažigajo že 10x preveč zažgano olje...
Osebno sem za Micko ali Jurman...sevada pa je vse odvisno od gurmanskih želja.

V Portal se gre običajno na čevapčiče, ki se ne delajo na olju in so tam med boljšimi, vsekakor veliko boljši kot pri Čadu. In ja, že če se z avtom pelješ mimo, zavohaš, ampak to je v glavnem od roštilja. Na drugi strani pri Ljubljanici pa ne smrdi nič, včasih tečem tam mimo.

Tudi, če greš na pico, nima veze z oljem. Jaz ne vem čisto od kje naj bi to olje prišlo, saj ne slovijo po ocvrti hrani :wink:
#292317
mare napisal/-a:pipijev izbor mi je všeč a Cubo poseka vse tole, po moje trenutno ena najboljših restavracij v Ljubljani. Malo dražje sicer, ampak za ceno štartnine v predprijavi (oz. še manj) vredno vsakega stotina. Samo previdno pri vinih, ker lahko račun hitro vzhaja.


Restavracija CUBO
Šmartinska 55
1000 Ljubljana

obratovalni čas :
pon - sob : 12.00 - 22.00
nedelja in prazniki zaprto

:( :( :(
#314920
Mi imamo (smo imeli pred leti) tradicijo, da se gremo po Ljubljanskih tekih nabasat s pico v Sončka. Nwm točno kako se reče tistemu delu Ljubljane, se gre pa od Žal naprej, čez obvoznico in v križišču levo - je takoj gostilna ob cesti.

Tudi nwm točno zakaj je tako ratalo in kaj bi bilo posebnega pri tej piceriji (verjetno količinsko ogromna pica Sonček po ugodni ceni), je prvič imel en kolega idejo in se je obdržala.

Samo ne vsi zdaj tm, da bo še kaka miza fraj, ker naj bi letos šli po dolgem času spet tja :)
Upam, da so cene in količine še tm tm :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA