teorija in praksa športne (ne le tekaške) in zdrave prehrane - vaše izkušnje, potrebe, vprašanja in nasveti, ...
 aleksander
#33670
Živjo Tomaž in ostali..
Kar se kisle smetane tiče,sem jo ravno tisti večer videl v hladuilniku in me je zanimalo kakšno je mnenje o njej, drugače jo jaz mogoče 1 lonček na mesec.Kar pa se prehrane tiče bi se skoraj težko spomnil kakšno stvar,ki je ne jem,kaj vse sem že poskusil (od hrane seveda) pa raje ne bi našteval :wink: .Res je da si ne znam predstavljati kosila brez solate oz. kakršnekoli zelenjave, prav tako težko brez mesa ,spomladi je regrat obvezen vsaj enkrat na dan edino sladkarije ki so mi pred leti mnogo pomenile so sčasoma izgubile svoj čar in lahko rečem, da mi je sedaj skoraj vseeno če so ali ne,res pa je tudi da z težo nikoli nisem imel problemov,pa če sem pojedel kakrkoli in kadarkoli.Kako je z mojo notranjosto res ne vem,ker še osebnega zdravnika skoraj ne poznam :wink: , kri pa sem dal že čez 30 krat in do sedaj BP.Vsekakor pa se strinjam s tabo da dobra naložba sedaj je garancija za prihodnostLepo mi je odgovorila tudi Ga-Ga,kratko in jedrnato bi rekli
:wink: .Ko prebiraš razne izkušnje potegneš iz tega marsikaj zanimivega,saj to pa je tudi naš namen.......

LP

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA