teorija in praksa športne (ne le tekaške) in zdrave prehrane - vaše izkušnje, potrebe, vprašanja in nasveti, ...
#305174
Pozdravljeni tekači,

na NETU sem našel tole dobro akcijo gelov High5, ki so po mojem mnenju daleč najboljši geli na tržišču. Zakaj: ker so zelo pitni, prijetnega okusa in ne potrebuješ nobene vode, s katerimi bi jih poplaknil, mene celo odžejajo in jih imam tudi kot nadomestek tekočine. Z njimi sem tekel maraton krepko pod 2.40, redno jih uporabljam tudi na treningu dolžin. :drink

Evo link: http://topatlet.si/sportna_prehrana/vzd ... duct_id=83

Sicer je v akciji da 26gelov kupiš, 13 jih pa dobiš, bi pa verjetno šlo tudi z majnšo količino, npr. 6kupiš 3 gratis, torej 2:3 :laola

To je to :clap:
#305938
Ojla :D
Jest sicer nisem "biznismen" ampak lahko pa vseeno potrdim,
da so ti geli od High5 super in zadnje čase od kar jih uporabljam
res nimam nobenih težav z spahovanjem, slabostjo itd...
Pri kakšnem drugem bolj gostem se mi je v ustih naredil kar "cmok" in ni glih fajn občutek,
ker ne veš a bo še tja kamor mora al kam drugam. :wink:

Uživajte...see ya 8)
#305944
Marjan, hvala ti za podatek.
Najbrž se bom vrgel v ta strošek, seveda, če bo imel ponudnik kaj posluha za popust.
Sem te pa močno pogrešal v Planici.
#305965
Pozdrav vsem, ki jih zanima odlična športna prehrana..
Vsem, tekačem toplo priporočam gele HIGH5. Sam sem sprobal že veliko teh "firm" in moram reči, da so tile res ZAKON.. Geli so res tako tekoči, da ob sebi sploh ne potrebuješ vode, da jih spraviš v svoje telo... Ob odličnih okusih na treningih in tekmah komaj čakam, da napoči čas za gel...
Tudi sam sem tekel maraton že pod 2hin40min in ravno z geli High5, zato vam iz srca priporočam,da si pogledate na teh straneh kako in kaj Facebook https://www.facebook.com/pages/TopAtlet ... 08?fref=ts in spletna stran http://www.topatlet.si/ ....

OB GELIH HIGH5 SO KILOMETRI KRAJŠI IN NOGE LAŽJE :))

lep pozdrav..
#306036
To pa je čisto odvisno od dolžine katero tečeš... Na 10km je meni dovolj eden.. na 21km jih jem na 10km,15km in 18km.. sicer pa so tile geli res tako sper pakirani, da jih z lahkoto spraviš v žepek pri hlačkah... Sam imam na teh tekaških hlačkah prišti še dodaten žepek... Tako, da z geli ni nikoli problem..

lp
#306037
maratonac42 napisal/-a:.. na 21km jih jem na 10km,15km in 18km..
lp



v čem je poanta tistega na 18-em km? =) preden se dodobra absorbira v kri in naredi svoje, si že v cilju... (po moji logiki, bi bilo bolje, 5, 10, 14-15..tako jih vzamem jaz, nekje v zaporedju, če že jih)
#306165
Okej, dečki...mislila sem pohvalit High5 Iso gele, vendar mimo tega pa ne morem: jemati gel na 10km dirki? In 3 gele na 21km?!? :shock: :roll:
Za 10km ne rabiš gela...na 21 mogoče kvečjemu enega... Razen če laufaš 10km uro pa pol, polmaraton pa preko 2h...

Drugače pa ja: Iso geli so zakon :wink: Na maratonu na 10., 20. in 30. kilometru...mogoče še 35.! Tako da vedno komaj čakam, da pridem do teh označb :P
#306345
Oj,

me veseli za tako lep odziv :D :clap:

Kot prvo, gelov ne prodajam in nimam nič od tega, če ga kdo kupi ali ne :argue:
Kot so že ostali povedal, če so dobri so pač dobri :drink
Glede jemanja gelov je pa tako: men so tok dobri, da jih jemlem kar na prej :drink
na polovički ponavadi na 7km in 13km, maraton pa na 10, 20, 28, 35 :laola

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA