teorija in praksa športne (ne le tekaške) in zdrave prehrane - vaše izkušnje, potrebe, vprašanja in nasveti, ...
 JureZ
#321610
Moja dva najljubša "regeneracijska napitka" po teku. V močnem blenderju zmiksano:

1. Mango + zmrznjeni gozdni sadezi (jagode, borovnice, maline) + riževo/mandljevo mleko + žlica konopljinih semen.
2. Banana + riževo/mandljevo mleko + žlica pravega kakava + žlica kokosove moke + žlica konopljinih semen.

Ne vem sicer koliko sta "regeneracijska", vsakakor sta pa dobra za prste obliznit :D
Uporabniški avatar
 Asparagus
#321625
JureZ napisal/-a:Moja dva najljubša "regeneracijska napitka" po teku. V močnem blenderju zmiksano:

1. Mango + zmrznjeni gozdni sadezi (jagode, borovnice, maline) + riževo/mandljevo mleko + žlica konopljinih semen.
2. Banana + riževo/mandljevo mleko + žlica pravega kakava + žlica kokosove moke + žlica konopljinih semen.

Ne vem sicer koliko sta "regeneracijska", vsakakor sta pa dobra za prste obliznit :D


Najbrž sta res dobra (bom poskusila), če sta regeneracijska, pa ne vem, ker se do zdaj nisem poglabljala v te zadeve in glede na količino in intenzivnost teka tudi ni bilo potrebno.

Zdaj pa mislim malo povečati kilometrino in si tudi nabaviti nekaj beljakovinskega za po teku, kar bi se raztopilo v vodi. Z veseljem bi skuto ali čokoladno mleko, vendar se moram mlečnim izdelkom izogibati, zdi se mi, da slabo vplivajo na želodčno kislino. :(

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA