teorija in praksa športne (ne le tekaške) in zdrave prehrane - vaše izkušnje, potrebe, vprašanja in nasveti, ...
#349451
Ma klinc gleda vago. Jaz se bom s svojo vsak cajt skregala. Vsi, ki me že nekaj časa niso videli vriskajo, kako sem shujšala....samo moji vagi to noče bit jasno. Skoz kaže glih kil.
:argue:
#350251
zz topka napisal/-a:No, pa sem šla po 13-ih mesecih na vago!
Teža: 70,9 kg, kar pomeni -minus 1,9 kg v primerjavi s tehtanjem pred 13-imi meseci.

Tako je bilo lani, 6.avgusta.
Danes, čez 13 mesecev pa mi je vaga pokazala :twisted: 72,9 kg. Torej enako kot predlani. :shock:
Ne bom prižgala alarma! Kar se tiče prehranjevanja, se nisem popolnoma nič poboljšala. Še vedno grehi, najhujši so uni zvečer. 8)
Je pa pri meni letos nastopila "sprememba". Pa rečmo, da je to krivo ...:D
#350273
Ola, sem šla v mojo skrinjo zakladov :D , vzela ven vse koledarje od leta 2003... od takrat dalje si namreč v koledar vpišem vsak dan, kar se tiče miganja :D , mal pobrskala po starih spominih in videla, da sem v verzijo vaganja vsakih 13 mesecev vstopila 6.1.2008 ( zaključek praznovanj, novoletne zaobljube, pa to... :idea: )
Pole sem hitro vseh 9 let vpisala še v guglovo preglednico...
Takole izgleda :
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing

:lol: Sem nardila graf s 5 kg razpona od 50 kg dalje , ker, če bi ga nardila sam med 65 kg in 75kg, bi bil graf bolj ubitačan.... :twisted: :lol: Tko pa vse lepše izgleda... 8) :lol:
#356678
Na, spet samo moja tema.... 8)
13 mesecev je okoli. Moj Dan D je prišel na vrsto. Vedela sem že po občutku, da je šlo nekaj navzgor.... koliko pa.... Slika
sedaj ne vem, ali vžgat rdeči alarm, ali ne....Slika
Tolažim se s tem, da naredim sedaj, v primerjavi s prejšnjimi leti, dokler se nismo preselili, kar 20% več kilometrov. Slika
Pa, ne recte, da to ni 20% več mišic :lol: :oops:
Pole, se moram pohvalit, da sem pri planku napredovala in že kar enih pol leta vsak dan vztrajam pri štirih minutah !!!! Slika
To imam na trebuhu kar dva six packa :lol: :lol: :lol: Kar pa tudi tehta. :shock:

Joj, ne vem, ali naj mi bo to v tolažbo, ali naj začnem hujšat :twisted: Ko pa je hrana še vedno tolk dobra.....

V glavnem, vaga je pokazala 73,9 kg,.... kar je eno kilo več kot lani.....
TABELA : https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... edit#gid=0
:roll:
#356695
Zz topka - ma kej kile, 4 minute planka! Kdu se bo s tabo?! Jst se tresem že po par sekundah. Bravo.
Drgač sem šla pa tudi jaz na vago po več kot letu. Številka je še zmeri top secret (sej ne, no, ma za v javnost pa tud ne :ignore: )
Je pa 3 kile več kot lani in nisem lih zadovoljna. Se tudi jaz tolažim z mišicami :lol:
#356700
Oje, Tinca, sem tudi jast začela s par sekundami in se takoj sesula na tla... in vem, da sem se spraševala, kako je možno, da je možno... :lol:
V dveh letih sem prišla do tega, ne v dveh tednih, kot obljubljajo na raznoraznih raznoraznijah, da se to zgodi, preden se daš v kopalke.... :roll:
No, meni se ni.... :D
#356703
No ko glih delata reklamo za vago...jest sem se tud dons gor spravla...zarad une blesave diete, ker me je zanimal rezultat....je zlezlo prvič po dolgem cajtu pod 79 kg. De le ne bi nazaj gor hitelo. :lol: :lol:
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA