teorija in praksa športne (ne le tekaške) in zdrave prehrane - vaše izkušnje, potrebe, vprašanja in nasveti, ...
#324808
oh ja pri meni pa kar nočejo dol teli kilogramčki ampak lahko vseeno dobro tečem pa vsaj dodatno se ne nabirajo. no ta kg, ki je šel gor ob veliki noči se je že stopil ostalo pa niti ne.

pa se ne sekiram toliko zaradi teže kot to, da kako hitreje bi tekel še s kakšnimi 3-5kg manj bi padali vsi osebni rekordi. ampak vztrajamo
#327167
hoj,
jaz sem čist pozabila...mi je pa ratal mal shujšat samo tečem pa še isto počas....

Dol je pa šlo potem, ko sem končno nehala jesti pozno popoldan in zvečer ter zminimalizirala cukr, takšen in drugačen.

Stanje je sledeče:

7/1/2014
48 let
63,4 Kg
171 cm
Obseg pasu: 77 cm

6/6/14:
49 let
60,4 Kg
171 cm
Obseg pasu: 75 cm

Hja, samo v glavi je treba kliknit, to je najbolj težko
#327188
zz topka napisal/-a:Vreme :?:
Nekam mi špricaš tale naš predmet Slika
No, jast se javljam, predvsem zato, da povem, da je danes še točno en mesec do mojega skoka na tehtnico... 13 mesecev bo mimo, kot bi mignil. Le kaj bo pokazalo? :oops: :shock:


Nič ne špricam, a stanje več ali manj ostalo nespremenjeno. No v resnici je današnje tehtanje pokazalo,da sem prvič prišel pod 91 kg, kar pomeni 10 kg minusa od lanskega decembra. :D . Je pa več kot očitno,da se je moja teža v teh okvirih ustalila oz. je prišlo tako daleč, da z spremenjenim režimom prehranjevanja ne bo šlo več kaj dosti dol. Bo treba začeti očitno več migat :D

Sicer pa zz topka, a tehtnico so ti skrili? :wink:
#327198
Vreme napisal/-a:Sicer pa zz topka, a tehtnico so ti skrili? :wink:


Ma, tehtnica je v kopalnici, prav lepo na očeh.... a zame ne obstaja ... in zares me niti nič, vejca nič ne prime, da bi šla pa vseeno pokukat gor. :shock:

Ma, Vreme, saj je super uspeh 10 kg minusa v pol leta... :clap:

Pri meni bo veselje, če bo teža ista...kot 13 mesecev nazaj. :)
#328235
Novi trije meseci so okoli in nova okrogla. 80,5 kg teže in 90 cm trebuha. Pa še en stranski učinek se je pojavil: pritisk mi je padel z 150/100 na 120/80.
So pa kile začele hitreje kopneti ker sem moral vmes prisilno (vnetjje slinavke) na orto zdravo prehrano, tek pa sem zamenjal z mešanico hoke in teka. No po včerajšnem kontrolnem pregledu kaže, da bodo kile spet drsele veliko počasneje :wink: .
#328264
Moja šifra se tudi lepo znižuje ...
Zadnja vrednost je bila 81,7
Okrog pasu se res ne bom meril :wink:
Pritisk je pa druga stvar - trenutno me ubija, običajno > 180, danes 176/86 in zjutraj v mirovanju pulz 64, moj običajni pulz v mirovanju pa je med 38 in 41.
Bo treba bolj laufat. Kar te ne ubije, te učvrsti :twisted:
#328280
Moja šifra pa se zadnje čase malce dviguje. Danes je pokazala tehtnica 93,7 Kg. zanimivo pa je, da je obseg pasu ostal približno enak oz. celo za 1 cm manjši. Hm, očitno ob išiasu pridobivam na mišični masi. :shock:

Zdravko tvoj pritisk pa ojej :nono:
#328287
Vreme napisal/-a: Zdravko tvoj pritisk pa ojej :nono:

Rajko, tudi tvoj obseg :lol: :rol: :nono:
Pustimo hec, iščem medicinsko pomoč, samo jutri še vseeno zlaufam divje svinje ali Sljemenski maraton. Kar te ne ubije, te lahko naredi bolanega :-)
#328299
Zdravko moj obseg proti tvojemu pritisku je nula. :lol:

Sicer pa vso srečo pri zdravljnju tvojega visokega pritiska. Jaz sem imel okrog tega kar nekaj problemov, sploh s povezavi s tekom.
#328347
Uf, me je bilo strah iti gor na vago. Včeraj bi sicer že morala gor, a zjutraj sem pozabila, malo tudi zato, ker smo šli na Tek po Šentviški planoti.
Pole smo krepavali v vročini, že med tekom sem popila vse iz vseh okrepčevalnic in pole za piko na i še, ma naj me koklja nekam, če ne enih šest radlerjev... Ne, ne, grem jutri. Uf, sem rekla, le kaj bo danes rekla vaga :oops: :oops: :oops:
No in se opogumim, grem potočit na wc še eno kapljo, da bo manj :D in bejžmo :?: :?: :?:
Zdaj si pa pojem: Because I am happy......
Pokazalo je 72,8 kg. Kar bi bilo 0,8kg manj od 13 mesecev nazaj.
Papa, se javim 7. avgusta 2015... :D
#328464
Ojla!
Da se še jaz opišem. višina 190 cmm obseg pasu 91 cmm 85 kg. Te številke držim leto in zimo ze desetletje. Kljub temu, da se ne branim nobene hrane, še najmanj pa sladkarij :P

Lp Aleš
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 19

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA