teorija in praksa športne (ne le tekaške) in zdrave prehrane - vaše izkušnje, potrebe, vprašanja in nasveti, ...
 mejhna.
#333068
Danes dobila :) in res iz srca hvala. Me pa zanima kako bomo poračunali, ker nočem da je dobrota sirota in dajete iz svojega žepa za poštnino.
 Jola
#333081
Sem vesela, da si dobila, res !
Kar se pa stroška za poštnino tiče, pa je za tekaški forum ...., bom že katero našla na kaki tekaški prireditvi, pol bo pa padla ena dobra kavica in malo klepetanja !
Pa še to naj ti zaupam, da je pred mnogimi leti ta gobica prišla prav od tu, kjer si ti !
Upam, da vam bo vsem doma koristila, jaz že leta ne kupujem nobenega jogurta ali kislega mleka ! Lep vikend in pozdrav iz Štajerske !
 mejhna.
#333144
Dogovorjeno, bomo s kaksno kavo poravnali.
Glede kraja izvora pa potem lahko recem dobrodosle nazaj doma :)

Hvala za zelje, ki jih vracam in pozdrav iz Gorenjskega konca
 speli
#337353
Pozdravljene!

Ali ima morda še katera kefirjevo gobico za oddajo, zelo rada bi jo kupila? Hvala. Lp, Špela
 Jola
#337357
Pozdravljena !
Jaz ti lahko pošljem, samo počakati bi morala do drugega tedna ! Če ti je tako prav mi daj naslov na ZS ! Lepe praznike !
Uporabniški avatar
 teka-teka
#339366
V Novem mestu čaka na nove lastnike čedno število kefirjevih gobic (velike gobice v premeru 2 cm). Z veseljem podarim.
Sporočite na ZS.
 brazzo
#339964
Pozdravljeni,
če ima kdo odveč kefirjeva zrnca se priporočam.

Lahko pošljete tudi po pošti seveda na moje stroške.

Sporočila na ZS.

Hvala.
 angie46
#340865
Zdravo, tudi jaz bi prosila, če bi mi kdo odstopil ali prodal kristalčke za vodni kefir?
Ali morda veste, se da s kefirjevo gobico delati kefir tudi iz rastlinskega mleka in katero mleko je za to najboljše?

Hvala, lp :P
 kkrulec
#343791
Zdravo, morda tale forum objava ni prava za moje vprašanje a vseeno.
Že nekaj časa si sam delam kefir in zelo mi je všeč. Kljub vsemu pa je to ful packarija. Zato sm šou malo gledat rešitve in našu nek slovenski Kefirko (http://www.kefirko.com)
A morda kdo pozna, uporabljate? Kako se obnese, je res lažja priprava?
Gledal sem, da imajo sedaj za praznike popuste, pa bi si ga skorajda naročil.
Hvala za mnenja in pomoč! :D
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA