teorija in praksa športne (ne le tekaške) in zdrave prehrane - vaše izkušnje, potrebe, vprašanja in nasveti, ...
 Jola
#325910
IVA jutri grem na pošto s tvojimi !
Vesela sem sporočil in uživajte !
Ja, s poštnino sem na začetku sama zakomplicirala, ker sem poslala priporočeno, potem pa ugotovila, kako je to pravzaprav nespametno: če nekoga namreč ni doma, mora potem na pošto in to bogve kam ....!? Tole navadno pošiljanje pa vidim, da čisto normalno deluje in ni pravzaprav nek strošek, ki vam ga nebi mogla darovati zraven gobic ! No, morda pa katero pocukam za rokav na kaki tekmi za mali klepet in kavico.... me bo veselilo če vas srečam. Če boste na kaki štartni številki opazile napis "kefirčkova gobica", bom to jaz ! Evo, pa smo zmenjene! LP, pa pridno tekajte !
 _Iva_
#326021
Jola, SUPER SI! Hvala še 1000 x :) A te najdem v soboto v Radencih, da te pocukam za rokav in povabim na kavo? :)
 Jola
#326026
O ja, grem, samo ti kar teci, jaz bom bolj zadaj.....jaz sem še iz slovenske Jugoslavije, pa ni več neke brzine....! Če me pa opaziš, pa z veseljem.... Enkrat bomo kefirjevke vsekakor trčile skupaj, obljubim !

No, res toliko lepih zahval nisem pričakovala in sem vesela, da sem vam pomagala s temi gobicami, še enkrat pa naj ponovim, če se kateri kaj zgodi, da ne bo šlo tako kot mora iti s kefirjem, pa ni problem dostaviti nove ! Lep tekaški vikend !
 U_R_S_A
#326029
Jola - tvoje gobice so TOP! V 12-ih urah so proizvedle najboljši sojin kefir na svetu! Še enkrat hvala! :clap:
 _Iva_
#326079
Jaz grem na svoj prvi polmaraton in bom tudi bolj zadaj :) Kaj veš, morda bova pa skupaj tekli :) No, gobice se pa že namakajo. Javim, kakšen kefir bom dobila :)
 Jola
#326322
Punce, enkratne ste ! Hvala za povratne informacije ! Kot že povedano : če se kateri kaj zgodi, jaz bom še vedno imela toliko, da vam nadomestim in zopet pošljem ! Ostanite mi zdrave tekačice ! LP
 Jola
#326323
IVA, pa še ISKRENE ČESTITKE ZA TVOJ PRVI POLMARATON ! Nisva se videli, sem te pa poiskala na listi , malo je dež ponagajal- vetrovka mi je večji del visela okoli pasu-, da se nisva srečali.....pa drugič!
Uporabniški avatar
 Ananda
#326345
Jaz se tudi javljam s porocilom. Nekajkrat sem ze delala kefir s prispelimi gobicami in vsakic uspesno, tako da je Jola res dobra "vzrediteljica" teh malih koristnih organizmov.
 _Iva_
#326525
Jola, hvala :) Malo nam je res dež ponagajal, ampak vzdušje je bilo fantastično! Drugo leto se ga zagotovo spet udeležim! :)
 matejar
#332077
Pozdravljeni.
Ravnokar sem se pridružila forumu. Vprašala bi, če ima morda še kdo višek kefirjevih zrnc.
Sem z območja Ljubljane.
Hvala in vsem en lep pozdrav.
 Jola
#332085
Lahko dobiš, še vedno delamo doma kefir, pošlji naslov na ZS , pa bo po pošti, je delovalo ! LP
 matejar
#332793
Jola, parkrat sem že pisala na ZS, pa očitno nekaj ni v redu. Sporoči prosim, če si dobila moja obvestila.
 mejhna.
#332805
Pozdravljeni,

sem tudi nova na forumu in sem zasledila tole temo. Ker imamo doma dva pacienta, ki jih vsak prehlad ujame, sem tudi jaz v nizkem štartu za izdelavo kefirja.

Sprašujem, če ima katera kaj viška zrnc oz. gobic?

Hvala in lep pozdrav
 Jola
#332819
Se opravičujem punce, doma je bilo stanje podobno sanatoriju ali UKC-ju, pa še internet ni delal, jutri pa grejo gobice na pošto, druga runda, čigar naslov imam ! Mateja za tebe, mejhna, tvojega naslova pa nimam ! Hvala za potrpljenje in LP.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA