teorija in praksa športne (ne le tekaške) in zdrave prehrane - vaše izkušnje, potrebe, vprašanja in nasveti, ...
 Jola
#325520
Pošljem, samo malo potrpi, da se naredijo, konec tedna ali začetek drugega, pa pošlji podatke ta čas ! LP
 Jola
#325559
Glej, pripravljena sem jih tudi tebi podariti, samo da vidim, kako bodo gobice prenesle poštno pošiljanje. Jutri zapakiram prve, pa javimo, edino poštnina bi pač bila tvoj strošek, ker je naenkrat toliko interesentov ! Če se odločiš in ne bo nič v Radencih, ni problem ! Vse za zdravje ! LP
Uporabniški avatar
 teka-teka
#325580
Joj, kak naval :shock:
Jola v kaj sem te pahnila :?

No, da ne bom pesnila naprej. Kakor je napisala Jola, če zadeva zdrži našo nič kaj nežno pošto SLO, sporočim tako darovalki kot ostalim. Ko pa sproduciram dodatne gobice (glede na pretekle izkušnje zadeva pošteno naraste), objavim, pa tudi jaz lahko pošljem. Z velikim veseljem.
 _Iva_
#325592
Res najlepša hvala obema!! :) Sedaj pa čakamo, da vidimo, ali bodo sploh prenesle pošiljanje.
 Jola
#325598
No, drage moje punce, nihče me ni nikamor pahnil, sama sem se javila in vseeno se boljše počutim, ko komu lahko to podarim, namesto da vržem v smeti !

Gobice so danes odpotovale, seveda ne bo takoj iz njih kefir, ker bodo zaradi premetavanja zelo razdrobljene in bo en dan potrpljenja za njih prav dobrodošel. To vem iz lastnih izkušenj, ker sem jih vedno nosila zraven nadopust. Pa počakajmo ! LP
 Jola
#325599
U-R-S-A tebi pošljem v ponedeljek, Iva tebi pa potem v sredo enkrat, če napišeš kam ! LP
 Jola
#325606
Ananda nisem pozabila, samo nisem dobila tvojega kontakta na ZS. Skoraj bi morala obstajati, saj so me drugi kontaktirali, če pa ti ne bo šlo, pač napiši en telefon, pa te pokličem, saj se mo gobice hitro delajo, ker imam vsak dan 1 liter kefirja, ni problem ! LP
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA