teorija in praksa športne (ne le tekaške) in zdrave prehrane - vaše izkušnje, potrebe, vprašanja in nasveti, ...
 tophrana
#335555
zdravo. ime mi je jure star se 20 let z sportom se ukvarajm prakticno celo zivljenje. zadnjh nekaj let ko so dodatki postali trend sem se poglobil v iskanje cimbolj naravnih dodatkov predvsem energijskih.predkratkom sem odkril super izdelke
k resnicni ustrezajo kar se iskal da so naravni ter resnicno ucinkujejo. zato se se odlocil da to delim z vami ce koga zanima ker verjamem da je trend zdrave prehrane sevedno aktualen. ce koga zanima kaj vec lahko nadaljuje temo. hvala :)
 hcMi25
#335587
potocan94 napisal/-a:Ubistvo zanima me kj za regeneracijo po treningu :D


Domača sirotka, kozja skuta, albuminska skuta :) prisegam na to že približno eno leto, zakon :D :D 8)
 potocan94
#335590
hcMi25 napisal/-a:
potocan94 napisal/-a:Ubistvo zanima me kj za regeneracijo po treningu :D


Domača sirotka, kozja skuta, albuminska skuta :) prisegam na to že približno eno leto, zakon :D :D 8)

Bom poskusil hvalaa :D
 tophrana
#335591
potocan94 napisal/-a:
hcMi25 napisal/-a:
potocan94 napisal/-a:Ubistvo zanima me kj za regeneracijo po treningu :D


Domača sirotka, kozja skuta, albuminska skuta :) prisegam na to že približno eno leto, zakon :D :D 8)

Bom poskusil hvalaa :D


pr sirotki pazi da nebos spet pretiravu pa usak dan pil ker ti lahko holesterol nabije. odvisn spet kaksn trening si meu. men je odgovarjal cokoladno mleko k ma pravl razmerje OH pa beljakovin

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA