teorija in praksa športne (ne le tekaške) in zdrave prehrane - vaše izkušnje, potrebe, vprašanja in nasveti, ...
Uporabniški avatar
 Jure Skraba
#336466
Do sedaj sem za hidracijo pred in med tekom uporabljal Flexshopov Flex Hydra, ki mi je po okusu najbolj ustrezal. Flexshop tega ne prodaja več, zato me zanima, če mi kdo lahko priporoči kaj enakovrednega.

Enkrat sem poskusil tudi Reflex The Edge, ki ga ima VO2sport, pa mi je bil preveč "meden" po teksturi.

Zavedam se, da je to kemija, zato bi rad nekaj, kar ima tega čim manj, pa je vseeno instant (v prašku).

P. S. : Ker se te debate velikokrat sprevržejo v to, da ne rabiš ničesar ali pa mora biti vse 100% naravno, ne želim nasvetov, da naj si kupim 10kg korenja in ga po vsakem teku stisnem, da dobim sok.
 jaka656
#359674
haj za hidracijo jaz vedno vzamem Indigo, je prašek kar je zame zelo super. in ima veliko vitaminov ter pomaga pri vzdržljivosti in pri manjšanju maščobnih oblog.

za več info se obrnite na podjetje preko maila health.young9@gmail.com, kjer izdelke tudi naročim, mislim da je indigo okrog 60 evrov in ga imaš kar za nekaj časa, priporočam
 Tobyoody
#367469
Make some professional ideas for such pages. Because translation for such pages are valid and we need to manage them because these grademiners review plans are necessary and we have to make them more professional because manage them and translate them are also important.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA