teorija in praksa športne (ne le tekaške) in zdrave prehrane - vaše izkušnje, potrebe, vprašanja in nasveti, ...
#191666
ter vaši občutki....


Glavni občutek? V i s o k a c e n a. :?

Pred dobrim letom dni, sem kupila njihove Silicij Plus kapljice, ker sem imela zoprno vnetje narastišč kit desnega komolca. (Od teka. :D )
Ne vem, kakšen in ali je bil učinek kapljic, ker sem zraven prakticirala še druge procedure (laser, UV, treniranje kontra mišic). Mogoče je res delovalo na celičnem nivoju, pospešilo rehabilitacijo, vendar nisem imela občutka, da ima kakšen poseben učinek. Izboljšanje stanja sem pripisovala predvsem efektom v oklepaju naštetih artefaktov.
Skoraj gotovo bi morala za večji učinek delovanja bolj verjeti v proizvod, a ne? :mrgreen:
#193757
Za pijačo BASICA SPORT, predvsem med tekom in pred tekom, ne "obleži v želodcu", zelo dobra zadeva vsaj po mojem mnenju :drink . Po teku za rehidracijo pa kar Izomaratonik, ki se ga rav tako dobi v vsaki lekarni po zelo ugodni ceni. Kot energijski dodatek pa neke tablete glukoze, ki se jih prav tako dobi v lekarnah. Nekako zaupam zadevam, ki se jih kupi v lekarnah...Po teku pojem tudi kakšen E-vitol (E-vitamin) in to je to, drugih umetnih dodatkov ne uporabljam...

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA