Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#355692
Tek na katerem sen bil. Vsakič zadovolje. Lani ko je bilo že za vse prepozno, da bi šli ste me začeli spraševati zakaj nikoli več ne gremo. Ne vem ljudje so se malo neveličali hoditi v iste kraje ali kaj? Potem ugotovim... Bemu mast glede na zanimanje bi to pa znal biti polni bus. Vem , da je takrat še kar nekaj tekov tisti čas. Probamo pa lahko a ne? +2
#355713
Ja, Palmanova je imela vedno svoj čar. Po zaslugi našega Kekca organiziran TF bus, dobljen pokal za najštevilčnejšo ekipo in na koncu "hudičeva" pojedina :D

Če nas bo dovolj, sem zraven kot navijačica, tekla pa ne bom. Odkar sem zaljubljena v trail, se tekaško asfaltu ogibam v velikem krogu :--
#355819
Zanima me ali ima kdo informacije glede prijave na ta tek. Zasledil sem, da bodo letos za tekače, ki niso Italijanski državljani, prireditelji striktno upoštevali zahteve FIDAL-a ter tako zahtevali zdravniška spričevala in run card, letno licenco za tekače.
Če je to res, potem to pomeni popolni osip slovenskih udeležencev.
#355825
Hvala za link prispevka. Glede na navedbe torej odpade Palmanova. Za run-card bi še plačal ampak, da bi opravljal še zdravstvene teste v Italiji, za pridobitev zdravniškega potrdila, to pač pa ne. In potem naslednje leto zopet vse znova.
#356573
Se je torej kdo letos že loteval prijave na to prireditev?

Mi smo nekako v organizaciji prevoza z avtobusom in večjo udeležbo članov prišli do povratne informacije, da mora vsak tekač izpolniti formular s svojimi podatki, pod katerega se podpiše predsednik kluba, ki je član atletske zveze Slovenije.

Ima kdo kakšne druge podatke/možnosti?

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA