Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

Uporabniški avatar
 zz topka
#358351
PGT liga 2018 se počasi prebuja iz zimskega spanja... :?
17.februarja bo na vrsti Kokoš.
Razpis in NOVE KATEGORIJE ( pozor za tiste, ki ste na prehodu v višje!, da ne bo na tekmi problemov in brezvezne jeze :twisted: )
http://www.primorskigorskiteki.si/

Na Kokoško boste lahko tekli sami, Slika ali s kužetom,Slika če ste pa na frišno zaljubljeni ( al pa lohk tudi še zaljubljeni , al pa lohk tudi sam slučajno zaljubljeni... :D ) , pa boste lahko tekli tudi s svojo polovičko. Slika
Vabljeni!
P.s. Mojchka, tu bi blo za tvojga Tomaža, se ne bo nobeden pritoževal, da so ga vlekli in je bil zato tolk hiter... :oops: :D
 TONEK
#364221
Pa se res. Na dosedanjih 12 tekmah je teklo vsaj dvakrat 21 dam. Kdaj bo pogreb? :--(
#365549
Včeraj smo se imeli lepo v Gaberjah, kjer je potekal 11. tek na Tabor in kasneje podelitev za 20. uspešno zaključeno sezono PGT tekov.
Zjutraj sva pekla ta ljubi kruhek, in v Gaberje sem prišla glih ob 10.00, ko so štartali tekači najprej na Ostri vrh in se potem spustili nazaj mimo dvorane in odtekli še na Tabor. Tako, da sem vas mal poškljocala in mal ponavijala. Slika
Na podelitvi pa nisem čisto vseh škljocala, saj bojo na voljo profi fotke še od Japlja in Staneta.
Bilo je luštno, naj traja, naj traja, naj traja.... :D
Čestitke vsem! :clap: :clap: :clap:
Fotke se nahajajo tuki ( tudi zasilni rezultati) : https://photos.app.goo.gl/fBV1FjTgJJxdM6HSA
 TONEK
#365560
Valentina, tebe je zares lepo imeti za prijateljico.
Bilo pa mi je žal, da se nisem udeležil včerajšnje prireditve (saj si je nisem niti zaslužil :mrgreen: ) Pogostitev z narezki, slaščicami, kruhom ki sta ga spekla z Damjanom, odlična prireditev v Klavdijevi režiji, bogate nagrade...
In seveda snidenje z vrhunskimi tekaškimi asi, ki se jim po kvaliteti vedno bolj oddaljujem :(
Čestitam nagrajencem, pa tudi ostalim, ki so izpolnili normo.
Uporabniški avatar
 zz topka
#365562
Ja, tudi jast sem rada tvoja prjatlca... :D
Mi je pa na podelitvi dal Klavdij za spomin skoraj 16 let star članek iz Primorskih novic, ko nas je press minister Japelj večkrat pohvalil, kolk smo pridna tekaška familija...
IMG_20191202_113501.jpg
IMG_20191202_113501.jpg (192.83 KiB) Pogledano 9619 krat
 TONEK
#365581
Lepa slikca. Prav dosti čez devetdeset pa skupaj ne presežete :D
 milk
#366390
Organizatorji Primorskih gorskih tekov očitno še vedno spijo zimsko spanje.
Prva tekma je že mimo, pa na strani PGT še vedno ni seznama tekem za letošnje leto! Kmalu naj bi prišel na vrsto Gradiški gorski tek, pa ne najdem razpisa ali vsaj datuma. (Nimam v mislih teka čez veliko Gradišče).
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 26

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA