Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#365371
Jutri nas čaka ''najlažji'' izmed vseh 5 tekov na ligi. 5 kilometrov asfalta na Jošt nad Kranjem. Vreme so bo držalo, podlaga bo očiščena, zajec Timotej bo na žalost manjkal, ker se mudi v Patagoniji, na pripravah za naslednji krog. #Isostar na vrhu ne bo manjkal, niti prevoz opreme do vrha, v avto spodaj jo morate oddati vsaj okrog 8.40. Vsi štartamo skupaj ob 9.00. Se vidimo pod daljnovodi v Stražišču, kjer baje še solata zasveti na ''fazenpriferju''
11jošt 23.12 (3).jpg
11jošt 23.12 (3).jpg (36.44 KiB) Pogledano 4785 krat
#365380
Super je blo. Vremenski pogoji idealni, udeležba zavidljiva, organizacija brezhibna, Majda kar v dvojni vlogi (prevoz prtljage, časomerilka) na vrhu topel napitek, rezultati ala espresso.
Timotej je v inozemstvu, sam sem pa za 1.39 boljši kot lani. Franci, Primož in Andrej, hvala za družbo. Vinko sorry, ker te nisem prepoznal.
Drug teden pa si močno želim na Krvavec
#365381
ni panike Tonek, tudi jaz nisem bil sprva siguren....sele gor v koci se mi je cedalje bolj dozdevalo, da si ta pravi.... :clap: ce bo slo po planu, se vidimo cez teden dni...
se lokacijo parkinga, starta potrebujem.... :laola

EDIT: kaj pomeni WMA cas poleg originalnega casa?
#365389
zbor in start v nedeljo 24.11. ob 9.00(wma 5-7let lahko 10min.prej :D )pri spodnji postaji žičnice Krvavec.potem pa po markirani poti do hotela na plaži.žičnica je trenutno v remontu,zato tut dol najbrž peš.se vidmo :o :D
#365443
z avtom se pelješ skozi Cerklje na GORENJSKEM(pazi radar)vas Grad in parkiraj pri spodnji postaji žičnice Krvavec(modra stavba)potem pa peš po markirani poti (glej tudi rdeče oznake B)do zg.postaje žičnice.ko prideš iz gozda do garaž LEVO po cesti do plaže(hotel) kjer poveš številko in popiješ čaj ,kofe(tonek druzga sploh ne pije)opremo peljemo z avtom ob 8.40,dol pa tokrat pešbus.se vidmo
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA