Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#365738
Od 3, do 60, Janez. Vinko, ti se pa nekaj braniš daril :o
Kališče, kot vedno, super. Na vrhu dobra volja, dateljni, topel napitek, pa seveda daljši oddih v topli koči. Snega v zgornjem delu ravno toliko, da je močno drselo, okovanke pa doma v omari :mrgreen: Kljub temu sem s tekom (hojo) zadovoljen, čeprav sem slabe tri minute slabši kot zadnjič in uvrščen v drugi tretjini sodelujočih :--
Zaradi težav s spominom sem si umislil novo majico in lahko med tekmo preklopim glavo na off :lol:
#365777
cestitke in globok priklon vsem, ki so bili pogumni in tekli v dezju.... :laola jaz sem v lokalu pri tistem kriziscu, ki vodi do starta srebal kavico, vendar nisem zbral poguma, da bi se nastavljal dezju....res pa je da nimam niti ene tekaske zadeve za tek po dezju....ker je Vinko iz "cukra" :rol: se je potem odlocil, da se vsede v avto in gre nazaj proti Dolenjski.... :argue:
#365782
Kljub dežju lepa udeležba in popravek rekorda - seveda Timotej osebno :clap: :clap: :clap:
Seveda čestitke tudi vsem, ki vas "nekaj" kapljic ni odvrnilo od napada na vrh Jošta, še posebej pa Jasmini J., ki pridno trenira z dodatno obremenitvijo. kako bo šele letela, ko bo v igri le njena neto teža :P .

Rezultati 2. teka na Jošt.

Naslednjič pa Krvavec, zadnji tek lige v 2019
:laola
#365788
Pa naj še kdo reče, da nismo gorski tek(hod)ači malce posebneži. V nalivu v breg in to v številu, ki bi si ga marsikateri organizator uradnih tekaških tekem lahko samo želel. Nivo sta še dvignila Timotej z novim rekordom proge in zares neustrašna njegova izvoljenka Jasmina, ki se je v strmino podala kar z otroškim vozičkom. Kapo dol. Kot vedno,so Udovičevi zopet poskrbeli za prevoz prtljage, merjenje časa, topel napitek, foto galerijo...
Ker sem na tekmi med kapljicami užival :lol: , sem uspel ujeti samo 5 sek. prednosti od mojega najslabšega časa do sedaj (22 udeležb).
V domu na Joštu sem se po tekmi zadržal toliko časa (navijal za Žana Kranjca) da je še deževati nehalo. :D
V četrtek pa Mengeška koča - Dobenski hram
#365822
Tonek, tudi s Krvavca ti ne bo potrebno hiteti. Cenejša tekaška povratna karta za gondolo bo veljala cel dan, maserke na plaži bodo tudi :)

Ligaši!
V nedeljo se vidimo pod Krvavcem, da skupaj, prvič letos, preverimo oprijem na snežni podlagi - vsaj v zadnjih metrih ciljne ravnine.
- Kdor se bo želel v dolino peljati z gondolo, naj pripravi 5 EUR, kolikor bo stala povratna vožnja za tekače zimske lige.
- Karte za vožnjo boste kupili sami, na zgornji postaji gondole pri blagajni (geslo za cenejšo vozovnico je tekač zimske lige).
- Ker bo na Krvavcu vreme lepo in bo plaža mamljiva za marsikaterega tekača, se z gondolo navzdol, po ligaški ceni peljete kadarkoli tekom dneva in se vam ne mudi v dolino.
- Tudi časomerilke bodo koristile usluge gondole, tako da prevoza garderobe z avtomobilom do plaže NE bo. Vetrovko imejte obvezno s seboj sami.
- Seveda pa nas v Hotelu Krvavec na plaži čaka topel napitek Isostar kot vedno.
SE VIDIMO V ČIM VEČJEM ŠTEVILU, DA PRVIČ LETOS POZDRAVIMO SNEG IN SONCE TER SI ZAŽELIMO ŠPORTNO 2020 LETO.
Vse ligaše pa ponovno prosimo za prijavo na Nočni vzpon na Zvoh (#zvohnightattack), ki ga z Divjimi zajci organiziramo 1. februarja 2020. Ob skupinski prijavi najmanj 2 tekačev oz. turnih smučarjev ter 3 navijačev/pohodnikov, vam zajci priznamo odličen 20% popust.
Razpis: https://divji-zajci.si/aktivnosti/zvoh/
Prijave: https://www.timing.si/slv/dogodek/833
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 11

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA