Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#365988
lepa tekma tudi danes in pa spet topel caj ter rogljicki na cilju brezplacno za vse....vse pohvale organizatorjem in drustvu Divji zajci....Timotej je spet poharal in delil brezplacne minute kot za salo..... :clap: sam z dosezenim casom nisem zadovoljen, ker vse kar je nad 40 minut pac ni nek dosezek, pa ceprav amaterski..... :juhuhu: :TF)
#366057
današnji ogled proge v dežju-čista klasika zadnjih 12 sezon(nekaj malega blata na avtocesti,ostalo BP) slaba je le cesta do potoka,zato avto lahko pustite pred šolo.od potoka po uhojeni poti mimo 2.klopce do koče na kališču,kjer nas čakajo Božič team(številka naj bo taprava) se vidmo jutr ob 9-tih lp
#366061
Ko sem prečitala un zgornji prispevk od Miybhai, al kdor že je, ( je pa lump) sem se takoj prašala, če sem jast kej vidovita, al sem jast tu sanjala, al zakej mi je že to znano? :lol: :shock: :D
Pa sem mal počekirala in vidla, da je to samo kopi paste od Janezu-ja, k je to napisal lani 9.novembra...
Sem vedla, da sem že nekje to vidla :lol:
#366068
Danes smo še zadnjič v tej sezoni napadli Kališče. Razmere so bile dobre, snega le toliko, da je pobelilo bregove in je bilo vse skupaj le malce podobno zimi. Timoteja ni bilo, je pa zato Tina poskrbela za nov ženski rekord in to krepko :clap: :clap: :clap: . Večina tekačev jo je gledala v hrbet, nekateri le na začetku :lol: .

Rezultati, Kališče 3. krog

Naslednjič Jošt,
Vabljeni!
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA