Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#366317
Odlično vreme, super družba in popravljen rekord Timoteja - to je na kratko o zadnjem teku KZTL v sezoni 2019-2020.
Hvala vsem udeležencem in organizatorjem, ki smo (ste) poskrbeli za še eno epizodo te nadaljevanke.
Analizo in še kaj bomo opravili v sredo, 19. februarja, ko se ob 18. uri dobimo v domu na Joštu.

Rezultati Brdo, 3. krog

Rezultati skupno KZTL 2019-2020
#366320
tudi jaz moram pohvaliti "divje zajce" in vse ostale, ki so bili kakorkoli povezani z organizacijo KZTL.... :laola imel sem 6 startov od 15, kar niti ni tako slabo, ce se na tekme vozis z Dolenjskega konca....sigurno pridem na kako tekmo tudi v naslednjem terminu.... :TF)

dobrodosle bi bile se kake slike....mogoce se kje najdem, da si jo shranim za stare case.... :juhuhu:
#366323
slik KZTL je kar nekaj na fb,lige pa bo konec v sredo 19.2. v domu na Joštu,kjer bo podelitev priznanj in nagrad najboljšim, Klemen pa ima nagrad za vse prisotne udeležence(kakšno pa tut lahko še prinesete s seboj :D ) se vidmo v sredo ob 18.00 na Joštu :D :drink :toast: Vabljeni
#366373
vencelj napisal/-a:Kaj boste pa danes počeli ko lige ni več :?: :-? :lol:

js sem opravil s tekom na Sv. Jakob ob 8:45, nato sem se zapeljal pod vznozje Smarjetne in jo pretekel okoli 10:00....popoldan ob 15:30 pa sem sel se na Smarno goro, ampak sem jo samo prehodil....ni bilo vec moci da bi kak odsek se pretekel.....skratka najbolj tezaven tekaski dan odkar se ukvarjam s tekom.... :rol:
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA