Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

Uporabniški avatar
 husein
#371409
Zaradi poškodbe podarjam štartnino za tale najlepši mali maraton.
Še Tone nima pripomb čez razglede in organizacijo :-D
 TONEK
#371411
Dobro se pozdravi, da se čim prej spet vidmo na kakšni tekmi.
 TONEK
#371425
Hvala za skrb, Valentina. Spiker je objavil, da so bili GRS-jevci in reševalci brez dela. Bodo pa pralni stroji v tej kratki noči bolj aktivni :D
 TONEK
#371431
Oprosti, Topka, ker sem za poročilo odprl novo temo.
Pa še en izzivček ti ponujam, ker vem, da je to zate mala malca.
Udeleženci vseh tekem Puštalca: :P
Uporabniški avatar
 zz topka
#371432
Ah, to nardijo kompjuter mojstri na en dah :-D .
Prav tu bi blo preveč dela, vsaj zame, ker so rezultati v pdf. Če jih prešaltam v excel, mi bi zagotovo koga izbrisalo, in kaj zamešalo, ker imam jast samo "črne" verzije MSO. :bum:
Uporabniški avatar
 zz topka
#371454
TONEK napisal/-a:Pa še en izzivček ti ponujam, ker vem, da je to zate mala malca.
Udeleženci vseh tekem Puštalca: :P

Sem sicer napisala, da nardijo to komp majstri na en dah, ampak... komp program ne ve, da je ena in ista oseba napisana tudi na pet načinov, torej bi blo to pet oseb :? ,... enkrat brez strešice na š, enkrat s c s z, namesto čšž, enkrat je ...čič napisan kot ćić, enkrat čić, drugič ćič... itd, da ne nakladam in tako je najbolje, da se zadeve lotiš nekako "na roke".
In sem se je lotila. Leto po leto z vsemi možnimi preverjanji. ( npr. Primoža Zupana sta dva, pa Špeli Nastran tudi...vsaj po rezultatih sodeč)
Zadeva mi je vzela en teden, za vsako leto sem rabila najmanj 3 urce....
Tonek, si rekorder (itaq), poleg tebe pa je z vsemi udeležbami še Gorazd Šorn ( ki pa ga sama ne poznam :?: ; pej čudnu :D ) :clap: :clap: :clap:
Pri damah pa je z enim manjkom na najvišji stopnički moja prjatlca Majda Pachole. :clap:
Vseh moških, ki so tekli na Naj naj21, je 795 in skupaj v vseh letih so pretekli 1498 polmaratonov.
Vseh žensk pa je 332, ki so pretekle 563 polmaratonov.
Več in še več pa najdete v tabeli:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... ue&sd=true
 TONEK
#371455
Valentina, :laola :laola :laola
pa ti si profesionalna računalničarka.
Prisrčna hvala za to obširno delo.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA