Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#149691
Tudi letos bo od 2.novembra pa do 8.februarja 09 potekala zimska liga v gorskem teku - ZKL (KALIŠČE) predlagamo skupno 15 tekem , s tem,da enkrat gostujemo na pohorju-MB (dvojne-naše točke) tudi štart bo prestavljen na 9.30 uro-pri potoku. pa ena ženska in dve moški kategoriji do 40 in nad 40 let naj bi bili. ker je do prvega hitrega druženja še točno en mesec, so dobrodošla mnenja,predlogi, tako da bo do starta vse jasno ,razen zmagovalcev :D firbec nas že pričakuje :( kajti vpisi za KLJUKE se pričnejo že to soboto 4. LP ju
http://www.kalisce.com/htm0708/0708zlprav.htm
 Klem.co
#149740
Začetek pri potoku ob 7.30 je bil čisto ok, jaz nisem za to spremembo, ker želim imeti še nekaj od dopoldneva. Upam, da se do začetka dogovorimo za lanski termin.
Uporabniški avatar
 Cveto
#149793
Zimska liga mi je bila lani zelo všeč!

Vendar se je letos, zaradi prestaljene ure velikorkrat ne bom mogel udeležeti:(
Lani sem ravno ujel šiht, če se delal tisti dan. na Kališču sem umiru spil še kak čaj, šel v dolino, doma pod tuš in na delo.

Letos pa zaradi prepoznega štarta to nebo mogoče!

No želim vam uspešne teke in obilo zabave:)

Lp Jure
 muflon
#149927
moje mnenje o zimski ligi je da je liga zelo zanimiva in upam da bo start ob 9.30 ker smo nekateri iz oddaljenih krajev in se zaradi zgodnje jutranje ure, ki je bila lansko leto nismo mogli velikokrat udeležit
Uporabniški avatar
 Cveto
#149937
muflon napisal/-a:moje mnenje o zimski ligi je da je liga zelo zanimiva in upam da bo start ob 9.30 ker smo nekateri iz oddaljenih krajev in se zaradi zgodnje jutranje ure, ki je bila lansko leto nismo mogli velikokrat udeležit



Kva Muflon tolk zgodej pa to ni! Kolikor vem nisi iz Lendave ali tam kje:
Če maš voljo to ni noben problem.

No res da sem tudi jaz lani nekajkrat zamudil ampak...
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#149944
janezu napisal/-a: ... zimska liga v gorskem teku - ZKL (KALIŠČE) predlagamo skupno 15 tekem, s tem, da enkrat gostujemo na Pohorju-MB (dvojne-naše točke)

Ful dobro
Upam, da ste se kaj dogovorili na višjem nivoju, da tudi mi vam vrnemo obisk. Jaz bi predlagal, da vsaj dvakrat. :D
Zimska liga je prva liga :!:
Uporabniški avatar
 nejc.kuhar
#150051
Se strinjam za start pri potoku ob 9.30. Če si hiter si itak na vrhu ob 10.00 nazaj pri avtu 10.15 in imaš še vedno kar nekaj od dopoldneva :lol:
Glede na izkušnje iz prejšnjega leta je 8.30 res prezgodej pa še gužva je lih največja takrat, komej najdemo plac za prehitevat :wink:
Mal heca! V glavnem podpiram da se nadaljuje zastavljeno iz prejšnjega leta. Dobri treningi so bli to.
Uporabniški avatar
 milan
#150064
Kaj pa kompromis ob 9.00?
Da bomo mi ta počasni do kosila doma.
Uporabniški avatar
 vencelj
#150070
Jaz imam nekaj od dopoldneva, če sem aktiven :lauf: :juhuhu: ...
Čas štarta, hmm, kaj pa vem...če bom res zainteresiran, bom prišel kadarkoli...kdor ima šiht, je pa res problem :roll: .
Gostovanje zna biti zanimivo, sem že razmišljal, da bi jih enkrat šel obiskat v Maribor (na zimski ligi, jutri na štengah me žal ne bo :? ).

lp, vencelj
Uporabniški avatar
 BONI
#150122
Milan a si mislil do zajtrka,drugače bi pa moral še kakšno reči oskrbnik glede ure
Uporabniški avatar
 Bojan Ambrožič
#150304
Z veseljem bom vsaj nekajkrat prišel pilit formo na Kališče. Ta liga je res super ideja. Upam, da se kmalu postavim z bergel na noge in da popravim sovje mizerne lanske čase.
Uporabniški avatar
 firbec
#151025
Javna razprava je v glavnem končana.
Spremembe smo uvedli zato, ker smo za napredek - preteklo sezono je bilo nekaj sitnosti, katere bi letos radi odpravili.
- start tekem bo ob nedeljah ob pol desetih
- prva tekma 2.11.2008, zadnja 8.2.2009
- dve moški (do 40 - nad 40) in ena ženska kategorija
Za finese se bomo pa sproti menili.

A bo? Nikoli ni za vse dobro. :?
Nekateri že vneto trenirajo!

LP Marjan
 Klem.co
#151051
Dogovorimo se za ob 9.00, pa bo! Se mi zdi da če tako ta zgodnji in ta zaspani malo popustimo nas bo ob nedeljah na Kališču največ. Pa tudi napredek, ki ga omenja Marjan ne bo toliko ogrožen, če uberemo eno srednjo pot.
Uporabniški avatar
 GORSKI KOZEL
#151173
Kakor bo organizator rekel, tako bo, če ne, ne bomo tako nikamor prišli!!
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA