Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#170145
Prijatelj rekreacije!
Športni društvi Partizan Dolsko ter Zagorica pri Dolskem ter Turisticno društvo Dolsko objavljajo razpis za:

7. gorski tek in pohod na Murovico

ki bo v soboto, 21. marca 2009, s startom izpred Vegovega hrama v Dolskem ob 8:45 za pohodnike ter ob 9:30 za tekace.

Kategorije
Moški:
M1 – do 14 let (… 1995)
M2 – od 15 do 39 let (1994-1970)
M3 – od 40 do 59 (1969-1946)
M4 – nad 60 let (1947 …)
Ženske:
absolutno.
Ekipno: ekipa šteje 5 clanov v kateri mora biti vsaj en moški in vsaj ena ženska. Šteje cas posameznika deljen z njegovo maso. Zmaga ekipa z najmanjšim seštevkom.
* starši ob prijavi s podpisom potrdijo, da se strinjajo s pogoji razpisa ter da njihov mladoletni otrok sodeluje na lastno odgovornost oz. odgovornost staršev.

Opis proge
Proga poteka po asfaltirani poti iz Dolskega (262 m) proti cerkvi Sv. Agata. Po slabem kilometru zavije skozi podhod in cez travnik do obgozdne poti, precka potok in se nasproti pokopališca Sv. Agata prikljuci na gozdno vlako. Tu se pricne proga vzpenjati do osamele hiše pr' Gašperju. Po krajšem ravninskem delu precka lokalno cesto Dolsko – Križevska vas in se po strmem asfaltiranem delu povzpne do vasi Vrh nad Dolskim. Od tam se nadaljuje po markirani pešpoti proti vrhu Murovice. Prvi del zadnjega dela je zelo strm, zadnji del pa je vecinoma raven, vendar ožji. Cilj je na vrhu Murovice (743 m).

Razglasitev rezultatov & žreb nagrad za pohodnike
Tekmovalci se spustijo nazaj po progi do vasi Vrh, kjer jih caka oprema (cca 10' hoje) in kjer je možno tudi parkirati. Razglasitev oz. žreb za pohodnike bo pri rojstni hiši Jurija Vege v Zagorici nad Dolskim ob 11:45 (5' od vasi Vrh) oz. takoj po koncanem kulturnem programu ob obcinskem prazniku, ki se bo pricel ob 11. uri.

Prijavnina
Prijavnina znaša 5 € za tekace in pohodnike, razen za mlajše vkljucno do 14 let, in se plača pred Kulturnim domom v Dolskem od 8:00 do 8:45 za pohodnike ter do 9:20 za tekace.

Nagrade
Vsak prijavljen tekac in pohodnik dobi prakticno darilo ter malico/topli obrok in pijaco na razglasitvi. Za najhitrejše tekace in tekacice bomo pripravili kolajne ali prakticne nagrade. Nagrado dobijo tudi najmlajši/a ter najstarejši/a prijavljeni udeleženci teka in pohoda. Prakticno nagrado dobi tudi najboljša ekipa. Pripravili bomo tudi vprašalnik za pohodnike, ki se odda na vrhu Murovice do 10:30. Izmed tistih, ki bodo pravilno odgovorili na vsa vprašanja, bomo med razglasitvijo v Zagorici izžrebali nekaj prakticnih nagrad.

Informacije
GSM: 031/65-78-41, Jernej Rebolj in 041/41-52-01 Pavle Povirk za tekace ter 031/41-20-57, Zlatka Ticar za pohodnike.
Internet: www.dol.si/sddolsko

PS: za vse forumovke: kategorije so narejene na podlagi udeležbe iz prejšnjih izvedb teka.
Uporabniški avatar
 AVI
#170543
vencelj napisal/-a:Do tekme je še cel mesec, pa vseeno (za osvežitev teme): ekipe so petčlanske, je kaj interesa?
:roll:

LP, vencelj


Vencelj če je bila to ponudba...potem sem za....in sva že dva..... :D :D
Uporabniški avatar
 AVI
#170667
...mislim da sva istih misli...... :lol: :lol: ...že lobiram na ZS.....odgovora še ni.... :lol: :lol:
 marjan
#170682
AVI napisal/-a:
Vencelj če je bila to ponudba...potem sem za....in sva že dva.....


Sem lahko zraven in smo trije

lp
Marjan
Uporabniški avatar
 AVI
#170715
...tako štirje smo že...torej....
1. vencelj
2. AVI
3. marjan
4. PeterM
5. m???? - bomo še videli :lol: :lol:

za peto še lobiram na ZS.... :lol: :lol: :lol:

....še ime potrebujemo....kakšen predlog....
Nazadnje spremenil AVI, dne 20 Feb 2009, 22:58, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 PeterM
#170716
vencelj napisal/-a:
marjan napisal/-a:
Sem lahko zraven in smo trije

lp
Marjan


Ja itak, a s kej drgač mislu :wink: .

LP, vencelj

Sem se pripravljen pridružiti ekipi, če imate še kakšno
prosto mesto za dobrih 80 kg.

LP Peter
Uporabniški avatar
 AVI
#170718
...evo peter...sem te že dodal na seznam...sem ravno videl ZS...in popravil zadevo...

..sedaj nam mora samo že naša kandidatka dahniti svoj DA.... :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
 AVI
#171657
...vencelj, je nekaj novega... :lol: :lol: ..imamo celo ekipo...

1. vencelj
2. AVI
3. marjan
4. PeterM
5. MiciM

manjka samo še IME :?: :?: kakšen predlog

LP
Uporabniški avatar
 rebolj
#172456
Znanih je še nekaj podrobnosti:

Nagrade
Vsak prijavljen tekač in pohodnik dobi praktično darilo - naglavno lučko.

Za najhitrejše tekače in tekačice bomo pripravili praktične nagrade - paket, ki ga je pripravila Občina Dol pri Ljubljani in vsebuje: kozarček medu, merico čaja, krhlje ter vrečko Srca Slovenije ter druge sponzorske nagrade. Paket dobijo tudi člani zmagovalne ekipe.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA