Stran 1 od 1

26. PLITVIČKI MARATON, SOBOTA, 04.06.2011

OdgovorObjavljeno:11 Apr 2011, 22:46
Napisal/-a RoKo

Re: 26. PLITVIČKI MARATON, SOBOTA, 04.06.2011

OdgovorObjavljeno:05 Jun 2011, 07:47
Napisal/-a RoKo
Tokrat sem se prvič odpravil v Plitvice dan prej. Pravilna odločitev, izkoristil sem vse ugodnosti prireditelja (gratis karta za ogled, ki sicer stane 110 HRK- prijavnina 120 HRK), pašta party in kosilo na dan tekme) in nisem bil udeležen gneče na dan tekme pri dvigu številk. Organizacija enkratna (gneča pri dvigu, vsi pač pridejo zadnjo minuto, zato gre precej tudi na rovaš tekačev) vse ostalo brez pripomb, predvsem kar se tiče prijaznosti in ustrežljivosti, tu so domačini zaslužili velik + Veliko je bilo tekmovalk na 5 km, vreme idealno za tek, malo je pukukalo sonce in nakazalo, kako vroče bi lahko bilo. Letos so malo izravnali klance :D , to se je poznalo pri mojem času, ki je bil za 20 minut boljši od prešnjih.Vse se vzel bolj turistično, kot rahel tek po Passatore, izpadlo pa je zelo nad pričakovanji. zelo nad pričakovanji je tekel tudi Erkolo-zmagovalec, ki je postavil nov rekord proge 2:25 :clap: . Kdor je tekel Plitvice, ve da je to zelo dober čas za to progo, ali kot je povedal spiker "svetovni rekord" :D

Re: 26. PLITVIČKI MARATON, SOBOTA, 04.06.2011

OdgovorObjavljeno:05 Jun 2011, 10:39
Napisal/-a tekačica88
Na smemo pa pozabiti omeniti tudi, da je bil absolutni zmagovalec 5km preizkušnje v Plitvicah 2011 Slovenec Borut Zupet, ki je tudi odličen duatlonec kluba Inles Riko Ribnica in tudi državni mladinski prvak v duatlonu.

Re: 26. PLITVIČKI MARATON, SOBOTA, 04.06.2011

OdgovorObjavljeno:05 Jun 2011, 10:51
Napisal/-a RoKo
tekačica88 napisal/-a:Na smemo pa pozabiti omeniti tudi, da je bil absolutni zmagovalec 5km preizkušnje v Plitvicah 2011 Slovenec Borut Zupet, ki je tudi odličen duatlonec kluba Inles Riko Ribnica in tudi državni mladinski prvak v duatlonu.



Bravo :clap: , žal tega ne vem, sem bil v času podelitve še na maratonski progi :wink: rezultate pa so zamenjavali z maratonskimi. Rezultati so obljubljeni za danes. Včeraj so navalili na diplome na računalničarja z vseh strani, tako da revež ni mogel niti dihati, za povrh mu je še nekdo izključil vmesnik, povezavo ali nekaj podobnega.

Re: 26. PLITVIČKI MARATON, SOBOTA, 04.06.2011

OdgovorObjavljeno:05 Jun 2011, 12:13
Napisal/-a miroR

Re: 26. PLITVIČKI MARATON, SOBOTA, 04.06.2011

OdgovorObjavljeno:05 Jun 2011, 18:10
Napisal/-a SasoP
Za Plitvički maraton smo se odločili že nekje pozimi, temu primerni pa so bili tudi načrti treninga :lauf: , prehrane :cenz: in vsega kar v dobro pripravo na maraton seveda sodi... :heart Kot je to že v navadi, življenje načrte obrne :bum: , in še preden se zaveš, že stojiš na startu in se sprašuješ :?: , kako se bo vse skupaj končalo. Začetek je hiter... :lauf: , 6 km kar dobro navzdol..., potem pa se začne 12 km vzpon, ki se kar nekako noče končati :hello: . Pa vendarle..., klanec mi ni povzročal prevelikih problemov, ravno tako ne spust. Ko sem že mislil, da sem na iskrem vrancu :FO: , se je proga ponovno postavila pokonci, tekaške, pa so zamenjali koraki pešca. Kriza je bila kar dolga... :-(( , nekje 8 km.., potem pa sem se vprašal???... in tekel do cilja... Počakal brata :cmok: , katerega je pobralo še nekoliko bolj in veselje je bilo kot vselej nepopisno. Zdaj še dan ali dva uživancije, potem pa spet na trening...saj veste...načrti... Aja čas...4.36...čustveno...LP iz Bihača :pivo: