Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#254604
Se vidimo v Grosuplju, jaz računam da bo prvih 6-8 ur suho in vroče, potem pa izgleda na konstanten dež skoraj do konca. Upam da nas bo čim več premagovalo vodo in kilometre.
Jaz bom imel tam 24 ur podporo, če kdo kaj rabi (hrana, pijača, recovery drink, gele ..karkoli) naj se javi (črna streha nad iglu šotorom bo prepoznavni znak).
LD
#254612
TatoSlo napisal/-a:a so kakšna ležišča v pripravljenosti? če slučajen šotore premoči


Jaz sem pripravljen na vse... beri, bo avto čist dober :D

So pa se padavine resnično malo bolj pomaknile proti jutranjim uram, kot sedaj izgleda bodo pričele tam nekje med 3 in 4 uro zjutraj, kar pomeni,da bomo suhi tekli skoraj celo noč :clap:
#254624
Vreme napisal/-a:
TatoSlo napisal/-a:a so kakšna ležišča v pripravljenosti? če slučajen šotore premoči


Jaz sem pripravljen na vse... beri, bo avto čist dober :D

So pa se padavine resnično malo bolj pomaknile proti jutranjim uram, kot sedaj izgleda bodo pričele tam nekje med 3 in 4 uro zjutraj, kar pomeni,da bomo suhi tekli skoraj celo noč :clap:

Če je res, da bo nekje do 3h mir z dežjem potem pač pridemo malo bolj zgodaj.
#254647
Tudi v našem koncu spremljamo tek sreče in navijamo za vse še posebej za vreme :?: AVI in druščina srečno in vedite, da bom današnjo noč večkrat pogledal na forum :arrow: toliko različnih stvari se dogaja, da tudi če samo spremljaš dogodke kuriš energijo :D kamera počiva, pečica pe ne :drink pivo in pečem kremšnite




lp in lahkih nog naokrog
#254666
Novice so na AVIjevem blogu, citiram:

8.30

Ponoči se je nebo dobesedno odprlo. V bistvu smo dobesedno doživeli “litje iz škafa”. V glavnem pralo nas je celo noč in še naprej v jutro. Bilo je res preveč dež, veter, mraz….zato sem ob cca 6:30 po 70 krogih za enkrat zaključil kroženje, ker prvo je zdravje potem vse kaj drugega. Težko se je bilo ustaviti, še sploh ker so bile noge super ampak mraz mi je prišel do kosti in drugega ni bilo kot se ustaviti…ne bi si želel kakšnega “bolezenskega stanja” tik pred Ameriko…

Ečo, Zajc in Primožič pa še naprej vztrajno krožijo…zajc pa si je oblekel že skoraj vse anorake, kar jih premoremo… :) )…naj jim noge služijo…

P.S. Hvala vsem za vzpodbudne besede. :D . V kolikor se vreme popravi, pa po vsej verjetnosti opravim še kakšen krog. :) ) …nekaj se svetlika… :) :D

David
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA