Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

Uporabniški avatar
 vencelj
#277648
vencelj napisal/-a:
Ulikses napisal/-a:A morda ve, koliko je dolg en krog?


Lahko podam zelo natančen podatek za zadnja tri leta, ki pa v resnici pove le to, da ne morem povedati natančnega podatka za letos, ker je vsako leto malce drugačen. Prvo leto npr. smo tekli čez gostilniško dvorišče pred cekinovim gradom, naslednje leto pa zadaj, za gradom...

Statistično po uradnih rezultatih:
2009: 40 krogov, skupaj 76,28 km...krog 1907 m
2010: 44 krogov, ........85,052 km.......1933 m
2011: 45 krogov, ........88,335 km.......1963 km
2012: ???????????????????????????????????????????????? :?:

LP, vencelj


Letos je organizator pri preračunavanju v kilometre uporabil podatek 1936 m /krog, to je 27 m manj kot lani. Če razlike prejšna leta morda še lahko pripišemo manjšim spremembam na trasi, pa za letos to ne more več biti razlog... :roll:

LP, vencelj
Uporabniški avatar
 Loni
#277650
Pa letos se še tistega ovinka ni dalo sekat :wink: Je pa definitivno proga vsako leto bolje označena.

PS1 ad Vencelj; če pogledaš cifre, letos so zadnji dve od lanskega leta okoli obrnili :wink:

PS2 Juretu pa vse najboljše za današnjo okroglo obletnico :laola :laola
Uporabniški avatar
 Tilcara
#277692
Sotekači iz Formaratona, en pomislek, ki bi ga rada naglas izpostavila.
Nočem biti krivična, rada bi se le prepričala. Meni se čedalje bolj čuden zdi izzid prvega mesta pri ženskah. Namreč, jaz Brigite nisem niti v enem krogu zasledila, kaj šele, da bi me kdaj prehitela. Pogledala sem na strica googla in je tudi na nobenem teku ni opaziti, razen Beljske nočne :? Res pa je, da sem v teku nova, šele dobro leto in ne poznam veliko ultramaratoncev, ampak, ali poznate to deklico? Tudi njen emšo je za ultre relativno nizek :wink: No ja, isti mojemu :?
Nič ni ne-mogoče in se iskreno opravičujem, če so pomisleki odveč :wink:
Uporabniški avatar
 ROBOCOP
#277702
Tilcara, tvoji pomisleki so odveč, punca je tekla in odtekla odličen rezultat. Zasluženo je zmagala, je pa res, da je gospa B.B. nam nepoznana in med tekom nismo polagali pozornosti na njo in to je to. Vsi skupaj ji lahko iskreno čestitamo, ob tem pa bi iskoristil še to, "lušno je blo", po letu in pol počitka od tekmovanj, sem ponovno občutil to pozitivno energijo tekačev, in ugotovil, da mi neverjetno ugaja. Se vidimo na naslednji "ultra" dirki. Čestitke vsem sotrpinom!!!
Uporabniški avatar
 natasa
#277709
Tilcara napisal/-a:Sotekači iz Formaratona, en pomislek, ki bi ga rada naglas izpostavila.
Nočem biti krivična, rada bi se le prepričala. Meni se čedalje bolj čuden zdi izzid prvega mesta pri ženskah. Namreč, jaz Brigite nisem niti v enem krogu zasledila, kaj šele, da bi me kdaj prehitela. Pogledala sem na strica googla in je tudi na nobenem teku ni opaziti, razen Beljske nočne :? Res pa je, da sem v teku nova, šele dobro leto in ne poznam veliko ultramaratoncev, ampak, ali poznate to deklico? Tudi njen emšo je za ultre relativno nizek :wink: No ja, isti mojemu :?
Nič ni ne-mogoče in se iskreno opravičujem, če so pomisleki odveč :wink:



Nataša....Brigita je dejansko odtekla svoj prvi ultramaraton, popolnoma neopazno in zasluženo je zmagala. Jaz sem ji na razglasitvi iskreno čestitala. Žal mi je, ker dejansko nisem vedela ( očitno nihče ni ), da imam pravo tekmico in sem se zadnja dva kroga "igračkala" prepričana v svojo zmago ( prehitela me je v mojem predzadnjem krogu ), saj sem vedela da trije krogi prednosti pred Aisho več kot zadostujejo za iztekavanje, če bi vedela bi si brez težav pritekla zmago, moči sem imela še dovolj....tako pa moram pojesti juho, ki sem si jo sama skuhala...verjemi prav nič ni dobra :?. Je pa to šola, da tekmovanje traja od začetka do konca in, da se iztekava po koncu tekme in ne med njo :!:.

O Brigitinem teku pa le lahko prepričaš na Markovih slikicah, saj jo je kar nekajkrat ujel v objektiv - na štartu, med tekom in, ko je pritekla v cilj.

Drugače sem pa s svojim tekom zadovoljna in sem izpolnila svoj cilj - 42 krogov !!!

Se vidimo naslednje leto :!:
Uporabniški avatar
 Tilcara
#277713
Hvala za odgovore. Torej iskrene ČESTITKE Brigiti in vsem prisotnim. Naslednje leto se spet vidimo :D
Uporabniški avatar
 Loni
#277715
Zanimivo, ker jaz sem jo videla večkrat (po pravici povedano, sem jo opazila zaradi načina teka, drugače je ne bi)... :wink: Če bi imela roza lase, bi jo še z gradu opazili. Tako pa je treba dečvi samo čestitati. Jo je pa vmes napovedovalec večkrat omenil... Ko je govoril o vrstnem redu, očitno si ti, Nataša, takrat bila nekje na progi in si to preslišala.
Uporabniški avatar
 natasa
#277719
Loni napisal/-a: Jo je pa vmes napovedovalec večkrat omenil... Ko je govoril o vrstnem redu, očitno si ti, Nataša, takrat bila nekje na progi in si to preslišala.


Večino časa sem tekla z muzko v ušesih :D
 janzi
#277739
1.,2.,3., ...zadnji, opazen, neopazen..., prav vsi ste opravili veliko delo. Zmagovallec je bil že v naprej znan- DOBRODELNOST. :laola :laola vsem 1. krog.... :D dobra volja :D ....50.krog
 nana
#277740
natasa napisal/-a:
Loni napisal/-a: Jo je pa vmes napovedovalec večkrat omenil... Ko je govoril o vrstnem redu, očitno si ti, Nataša, takrat bila nekje na progi in si to preslišala.


Večino časa sem tekla z muzko v ušesih :D

Prepričana sem, da je Loni to napisala Tilcari :wink:
Uporabniški avatar
 Loni
#277746
Pravzaprav obema... Moj komentar doma je bil, da pač jaz prodajam zijala, ko sem na terenu, komentar Marjana na to pa v stilu, da bi lahko tudi kaj tekla in ne samo zijala naokoli :oops: Pol pa mam tak rezultat kot ga imam :--
 PIA B.B.
#277770
Tilcara napisal/-a:Sotekači iz Formaratona, en pomislek, ki bi ga rada naglas izpostavila.
Nočem biti krivična, rada bi se le prepričala. Meni se čedalje bolj čuden zdi izzid prvega mesta pri ženskah. Namreč, jaz Brigite nisem niti v enem krogu zasledila, kaj šele, da bi me kdaj prehitela. Pogledala sem na strica googla in je tudi na nobenem teku ni opaziti, razen Beljske nočne :? Res pa je, da sem v teku nova, šele dobro leto in ne poznam veliko ultramaratoncev, ampak, ali poznate to deklico? Tudi njen emšo je za ultre relativno nizek :wink: No ja, isti mojemu :?
Nič ni ne-mogoče in se iskreno opravičujem, če so pomisleki odveč :wink:

En lep pozdrav vsem skupaj....še prjavit se klele ne znam,nevem če sm sploh prav napisala :))))
nova sem tu gor....kot je rekla "Tilcara"ne obstajam...:))))))ampak sem mogla ti na tole odgovoriti,da ne bo kake pomote!!!!
Da odgovorim...,da ne hodim lih na tekme,ker nimam lih časa in denarja,da bi si to lah vse prvošla....dobro leto je odkar sem rodila in mam še premajhno punčko,toraj komi eno leto tečem....tečem predvsem "zase"in ne tok na rezultate,se ne premirjam z moškim in ženskam,ampak hočm vedno premagati sebe.....
..glede na formaraton...sem se prjavla,da sebi dokažm,da zdržim 8ur....imela sem dober občutek..celo pot...bilo je super,nisem mogla verjeti,da me noge zdržijo tako dolgo...
kot je že Nataša povedala,bil je moj prvi ultramaraton,še nikdar nisem niti na treningu tako dolgo tekla,bog pomagi saj nimam niti cajta:)))))))
in kar je najbolj smešno niti NISEM vedela,da sem tako dobro naproti...proti koncu se mi je zdelo,da sem nardila že kr dosti krogov in da sem se sigurno kr dobro odrezala!!!!
tudi ko sem prtekla skozi cil...NISEM vedela,da sem zmagala :) si morte misliti,k en lolek-bolek sem bila-čisti amater!
Ko pa je Jure omenil moje ime....pa nisem mogla verjeti,bila sem v šoku...kaj..bila sem tako začudena kot vsi vi!!!
in bila sem res, končno po dolgem času srečna!

Rada bi povedala še to,da mi je bilo v čast teči z vami,kapo dol...pred vsemi legendami...
super ste :laola in še enkrat vse čestitke Nataši in Sonji..carice sta,v čast mi je bilo stati zvama na stopničkah,nisem nikumur hotela v zelje skakat:))))ampak kot je že rekla Nataša...treba se je dokonca boriti!!!

..mogoče pa se še kdaj kjet srečamo na kaki tekmi,pa me pocukite za rokav???

p.s(nisem vedla,da tok smešno tečem:)))))))
Brigita
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA