Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#317679
Danes zvečer je pred nami 2. tekma v sezoni 2013/2014, tokrat po Sodarjevi poti.

Za vse, ki trase morda ne poznajo: štart kot vedno ob 18:00 pod daljnovodi (pod prvim klancem), nato kilometer po cesti do vstopa na Sodarjevo pot in po njej čim hitreje do vrha.
Izberite levo varianto in ne zavijte proti taborniški koči oz. cerkvi. Časomerilca Anita in Uroš nas bosta počakala v nadstrešku pred kočo :clap:

Traso so "nam" v zadnjem mesecu na nekaj koncih lepo zravnali (zdaj je prava avtocesta) in je še bolj primerna za hitro hojo oz. tek. Čelna svetilka je obvezna, priporočam tudi palice.

Se vidimo zvečer pod Joštom!
#318038
Danes ob 18:00 je na sporedu 3. tekma in zopet tečemo po cesti na vrh Jošta.
Razmere za tek so v teh dneh idealne - izkoristite priložnost :lauf:

Vabljeni!
#318404
Na zadnjo letošnjo delovno sredo tečemo po Sodarjevi - vabljeni ob 18:00 pod prvi klanec pod Joštom!

Razmer v tem tednu nisem uspel preveriti - v Kranju je kakšen cm snega ...

Lahko kdo sporoči kakšno je stanje na Joštu?
#318438
Odrezala svoj kos megle, ma se je splačalo, gor smo se skoraj z roko lahko dotaknili lune. Stanju kolena primerno sem startala pred glavnino in sem na cilj prišla glih vmes med obema Bregarjema. Če sta onadva in še marsikdo za njima celo traso pretekli, sem jo jaz definitivno prehodila in mi temu primerno na cilju ni bilo prav nič vroče :wink: .
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 12

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA