Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#300488
Ravnokar sem z ogleda ŠG.
Avi, ne bi bil rad preveč pameten, pa tudi ne vem, če imam sploh pravico ugovora, ker sem bil na vseh tvojih tekmah samo dvotretinjc, vendar te opozarjam, da se podajaš v zelo odgovorno tekmo. Pogoji, posebno v temi so skrajno zahtevni, na dveh tretjinah proge je sneg, na preostali pa je le-ta pomešan z blatom. Če imaš teh 29 ljudi rad, premakni tekmo na naslednji vikend - verjemi, ta star ne naklada.
David, prijatelj moj, prosim, sprejmi to moje opozorilo resno in predvsem dobronamerno.
lp Tone
#300505
:D :D

:arrow: "apdejtan seznamček" :clap:

:D

TONEK napisal/-a:Ravnokar sem z ogleda ŠG.
Avi, ne bi bil rad preveč pameten, pa tudi ne vem, če imam sploh pravico ugovora, ker sem bil na vseh tvojih tekmah samo dvotretinjc, vendar te opozarjam, da se podajaš v zelo odgovorno tekmo. Pogoji, posebno v temi so skrajno zahtevni, na dveh tretjinah proge je sneg, na preostali pa je le-ta pomešan z blatom. Če imaš teh 29 ljudi rad, premakni tekmo na naslednji vikend - verjemi, ta star ne naklada.
David, prijatelj moj, prosim, sprejmi to moje opozorilo resno in predvsem dobronamerno.
lp Tone


Tonek hvala za sveže informacije s "terena"... :D ...upam, da snega kar največ pobere v naslednjih dneh in da bodo razmere vseeno bolj prijazne "uporabniku"...res pa je tudi, da v bistvu ne gre za tekmo, ampak za druženje na Šmarni gori, kjer je vsak odgovoren zase... :lol: :lol: :D :D ...bom pa vsekakor še v naslednjih dneh spremljal stanje na "terenu" in v kolikor bi bile razmere res "divje" seveda obstaja tudi še druga opcija... :oops: :lol: :lol: :D
#300513
AVI napisal/-a:Zdravc... :oops: ..se posipam s pepelom... :lol: :lol: ...zadeva urejena...

OK, sem mislil, da sem nazadnje preveč tistih mišk pojedel na koncu, pa sem prevelika zguba za organizacijo :lol:
Se vidimo :laola
#300518
daša napisal/-a:Pridem tudi jaz - ko se zdani.
LP, Daša

Midve z mušnico tudi :), letos ponočevanje odpade. Glede na zdravstveno stanje je še tu dilema...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA