Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

 hcMi25
#319409
hoj :clap: :clap:

eno offtopic vprašanje, pa vseeno spada pod redbull dogodek :wink: morda kdo ve ali bo tudi letos redbull400 Planica?

hvala 8)
 hcMi25
#319411
Poldy76 napisal/-a:Ponavadi Red Bull dela en event letno. IN glede na to, da je letos omenjen tek....

Vsaj kolikor imam jaz v spominu...

LP

Poldy76


Hvala za odgovor :)
Uporabniški avatar
 samostojni
#319574
:laola :juhuhu: :juhuhu: :laola

Dober je blo ... :laola
Se nas je kar ene slabih 50 nabral, z večih koncev :clap: :rol: :clap: Slovenije :Fslo
Najprej malce govora in predstavitev našega ROMANA KEJŽARJA :clap: o tej http://www.wingsforlifeworldrun.com/sl/wings-for-life/#wings-for-life-nasa-vizija-172 zadevi.
Tako smo potem mal na naše poti se zlavfali pa spoznavali loške konce in poti.... :clap: :clap:
tempo je bil tam okrog 5 min/km na začetku, pol smo se pa malce razformirali.....tahitri uspred :lauf: :cast1: tapočasnej udzad :clap: :clap: , mi pa nekje umes :laola nas je bla manjša skupinca....pa smo lažje obvladovali brzino vseh nas.

Na koncu še strečing s Kejžarjem in zaslužen čaj pa red bull pa voda, pa še kakšna debata se je razvila :rol:
:driver: :driver: lepo je blo dokler je trajal tam ene 15 km na uč.. :--

:hello: sej bistvo tega teka :hello: bo vendar za kakšen namen :cast1: :laola :cast1: bomo odtekli :clap: mi, ne pa čas in dolžina, kajne

no kar prjavte se :clap:

pa še druge pobarajte... :rol: :juhuhu: ...sej ni mus da tečejo....

kaj pa vemo kdaj koga lahko taka neprijetnost doleti :-((
Uporabniški avatar
 vencelj
#321138
Osvežujem temo :!: Števec danes kaže še 77 (17 ur itd...) dni do dogodka :!:

Pomembna obvestila (copy- paste):
:arrow: Startnina se lahko spremeni (ne vpliva na potrjena plačila) :!:
:arrow: Prijave se zaključijo 21. aprila 2014 ob 01:59 zjutraj :!:
:arrow: Prijave se zaključijo 7. aprila 2014 ob 01:59 zjutraj za plačila z bančnim nakazilom :!:
:arrow: Prijave s personaliziranimi startnimi številkami se zaključijo 25. februarja 2014 ob 01:59 zjutraj

Na tekaškem forumu je bila tema o tem teku odprta dvakrat. Šel sem v to temo, ker je "bolj prometna" (prej odprta), a zanimiva je tudi druga, ki brez dodatnega brskanja prinaša odgovor na vprašanje :arrow: koliko kilometrov boste pretekli :?: : viewtopic.php?f=3&t=22824

Poldy, iščemo manjkajočo črko g... :roll: :wink:

LP, vencelj
Uporabniški avatar
 vencelj
#321362
:roll: :roll:
Zadnjič je bil podatek, da je zadnji rok za "personalizirane številke" 25. februar, sedaj je to 23. februar...torej bo treba pohiteti, kdor hoče ime na številki :!:

http://www.tekac.si/novice/10335/wings_ ... jetja.html
 mojA
#323774
Živjo,

ali mogoče kdo ve kako lahko preveriš, če je tvoja prijava sprejeta? Ne dobim potrditve in izgleda, da ne gre plačilo z Mastercardom skozi... Ima kdo kakšno idejo?

Hvala...

lp, Mojca
 papikele
#337000
mojA napisal/-a:Živjo,

ali mogoče kdo ve kako lahko preveriš, če je tvoja prijava sprejeta? Ne dobim potrditve in izgleda, da ne gre plačilo z Mastercardom skozi... Ima kdo kakšno idejo?

Hvala...

lp, Mojca


Jaz sem dobil mail v angleščini , da sem plačal in da sem zraven. Lani je bil prov link kjer si preveril letos ga pa ni :-(
Uporabniški avatar
 cgorazd
#337001
papikele napisal/-a:
mojA napisal/-a:Živjo,

ali mogoče kdo ve kako lahko preveriš, če je tvoja prijava sprejeta? Ne dobim potrditve in izgleda, da ne gre plačilo z Mastercardom skozi... Ima kdo kakšno idejo?

Hvala...

lp, Mojca


Jaz sem dobil mail v angleščini , da sem plačal in da sem zraven. Lani je bil prov link kjer si preveril letos ga pa ni :-(


Tu je štart lista :

https://registration.wingsforlifeworldr ... /startlist
Uporabniški avatar
 pertucci
#337172
Pozdravljeni!
zanima me, ali bi mi lahko kdo od vas svetoval, kako naj pridem v kontakt s slovenskimi organizatorji. na tek sem se prijavil prejšnji teden in plačal prijavnino v petek, 17. 4. 2015, preko klika. še vedno pa me ni na startni listi. sem poslal sicer vprašanje preko njihove aplikacije, ampak še vedno nobenega odgovora z njihove strani. hvala za pomoč.
Uporabniški avatar
 MatjazV
#337180
pertucci napisal/-a:Pozdravljeni!
zanima me, ali bi mi lahko kdo od vas svetoval, kako naj pridem v kontakt s slovenskimi organizatorji. na tek sem se prijavil prejšnji teden in plačal prijavnino v petek, 17. 4. 2015, preko klika. še vedno pa me ni na startni listi. sem poslal sicer vprašanje preko njihove aplikacije, ampak še vedno nobenega odgovora z njihove strani. hvala za pomoč.


Pojdi na njihovo spletno stran: http://www.wingsforlifeworldrun.com/int/en/contact/, zavihek Contact in jim napiši kje je problem. Jaz sem jih prosil za dopolnitev podatkov. Odgovor in realizacija sta bila še isti dan.

Lp, Matjaž

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA