Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

 jozafat
#343510
V nedeljo, 29.11. se v Gaberjah slovesno zaključuje sezona PGT 2015
in istočasno začenja že 2016. :D
Vabljeni na prvi gorski teka za naslednje leto!
Posebno doživetje pa bo tudi prazničen program
ob podelitvi bogatih nagrad za letošnje leto! :clap:
 TONEK
#343635
So se mi že cedile sline, pa je levo koleno nenapovedano začelo z bojkotom, tako, da se bo že prva tekma za 2016 končala po najslabšem scenariju. Uživajte na tekmi, še posebej pa na veselici, ki jo znata Klavdij in Ivo tako lepo organizirati. :--(
Uporabniški avatar
 zz topka
#343639
O, Tonek, pa škoda. :--(
Pri nas doma pa lepo diši. Slika Prvih 25 komadov je narejenih. Slika Še ena runda pa jutri zjutraj. Slika
Nekaj sva pa zrihtala tudi kalčkov in pirinih otrobov, ki si jih boste lahko kar sami naložili.
Se vidimo. Papa.
Uporabniški avatar
 mac
#343655
Tudi meni je žal da se nisem mogel udeležiti tekme in podelitve 2015. Prireditve, ki ti da novih moči pred novo sezono.

Upam pa, da se vidimo na čim več tekih v letu 2016

p
Uporabniški avatar
 zz topka
#343670
Pa smo dali skozi prvi tek za novo sezono PGT in zaključek, kot ga zna vodit samo eden in edini Klavdij. :laola Seveda hvala tudi vsem njegovim sodelavcem, ki so nam pripravili lepo pogostitev. :clap: Dvorana je bila nabito polna. :laola
Na koncu smo ta najbolj gajstni pristali v vipavskih Šmarjah, v Jejčičevem ( Darja) prelepem hramu žlahtne kapljice, kjer smo za piko na I uživali ob odličnem rumenem muškatu. :clap: :clap: :clap: ( Ja, ja, sam še to mi je manjkalo, ja.... :D )
FOTKE: https://plus.google.com/u/0/photos/1066 ... q6Wb1JuXDA
 jozafat
#343671
Ja je blu šaldu lepu :laola
in sldku :clap:
ma kej ku sm mougu jt še tječt vkulKriža,
k se tku lpu vidi n slikci :bum:
(ma ste lejpi tudi u hrami :D :D :D )
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 26

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA