Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

 milk
#368939
Koledar Primorskih tekov bi bilo dobro pred objavo malo pregledati in popraviti.
Mislim, da je neskladnosti še nekaj, toda ena za vzorec:
Piše, da bo tek na Špičasti vrh v nedeljo 7. 7., toda ta dan je sreda!
Dobro bi bilo tudi uskladiti datume teka na Čaven in objaviti pravega!
Na strani AZS Gorski teki piše, da naj bi bil Čaven prestavljen na 11. ali 17. september. V njihovem koledarju pa je napisan datum 26. september!
Na strani Primorskih tekov, pa ima Čaven datum 24. oktober!
Res me zanima, kateri od teh datumov je pravi, če ne bo še kak drug.
 TONEK
#370001
Hvala za poročilo, Valentina in čestitke za tvoj rezultat. Pa nevedneže 'sporttajma' obvesti, da se legenda piše PUDGAR, in to že skoraj sedemdeset let.
Uporabniški avatar
 zz topka
#370004
Živ žav, sem se pomartrala in pohitela nardit.
Če kdo opazi kako napako, pa na plano z njo... da poštimamo, če je kaj narobe. ( imena nekaterih, ki so bila narobe, sem že poštimala. Zdej mi je najbolj sumljiv tretje uvrščeni Andrea, ker mi ga stric gugl po priimku sploh ne najde in se mi zdi, da se fantič ne piše tako?))
https://tindi-zztopka.blogspot.com/2022 ... 32022.html
Ali direkt:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing
Uporabniški avatar
 zz topka
#370065
Ker glih pada dež in nejmam kej dejlat, sem se spravla še mal statistike za Sabotin dejlat... In nevede pršla do zaključka, da jast in moj ZZ kraljujeva na Sabotinu!( nejsm jast kriva, da sva prva na Č najbulša :lol: )
Torej:
Vseh osmih tekov na Sabotin se je do sedaj udeležilo 560 moških in 135 žensk.
(Prvih šest tekem izpod mosta 441 + 100, 2 krat Vertikal pa 119+35 = 560+135= 695 vseh)
Nihče ni opravil z vsemi osmimi teki, je pa osem tekačev s sedmimi in dve tekačici s šestimi tekmami.
Moških oseb, ki so že tekli na Sabotin je 282, vseh žensk pa 88.
Vse o vseh pa v priponki. :D
Priponke
(89.88 KiB) Prenešeno 80 krat
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 26

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA