Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

 TONEK
#370067
Kar malo sram me je, da sem bil samo trikrat na tako lepem teku. Tebi pa hvala za trud, Topka, za tako lepo urejeno statistiko. Mislim, da je poleg Murovice le še en tek tako lepo dokumentiran.
 vinkop
#370177
lepo ste se imeli. en čas sem tudi sam razmišljal, da bi končno prišel na kako tekmo na Primorski konec pa sem se znova premislil :bum:
 TONEK
#370178
Tu ni kej razmišljat. Prideš, odtečeš in zmagaš. :D
Valentino poglej! Že med potjo domov je oddala poročilo. Pred tem pa odtekla, poslikala, pa še urco predavanja o špargljih izvedla. Hvala ti, Valentina. Pa še za predzadnjo slikco tudi. Pred tekmo si niti v sanjah nisem zamišljal, da bom pristal na zmagovalnem odru in to s pofavlanim kolenom in pomanjkljivo kondicijo.
Tekma je kot vedno zgledno organizirana, oznake v nulo, super okrepčilo na vrhu in v dolini, kot alkoholni abstinent sem bil veliko bolj vesel nogavičk kot vina, 33% penzionerski popust na startnino, izžrebano rož'co sem pa najbrž zamudil, saj nikakor nisem mogel zapustiti jedilnice brez repeteja. :P
Po dolgem času izbrana družba dobrih ljudi - gorskih tekačev. V izredno lepem vremenu večinoma v kratki opravi, razen midva z Miletom sva večna ziheraša...
Že v soboto vabi Hrastnik trail. Vabljeni!
 vinkop
#370179
bravo Tonek za "štenge"....tist koleno ali kaj že imaš ti je sam malo za konkurenco dražit kako ne moreš, nimaš moči itd. :argue: Valentina pa itak legendarna in nenadomestljiva pri vseh tekaških in obtekaških zadevah :juhuhu:
 vinkop
#370181
nisem mislil dobesedno tako, da ni nič narobe s tvojim kolenom, pa vendar taki težki teki kažejo, da pa ti skoraj nič ne manjka in zlahka premaguješ bregove :-D
  • 1
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA