Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

 jozafat
#329257
v petek - praznik je start Vzpona(KOLESARSKEGA+TEKAŠKEGA)
na Široko iz Mosta na Soči ob (1o.3o-1o.4o ) :D
6oo višinskih metrov naredimo za boljši razgled :clap:
 kbk
#330122
jozafat napisal/-a:Vsi ostali pa jutri ob 9.uri vabljeni na start gorskega teka na ČRNO PRST


..., ki je tudi zadnji cvet v Pušeljcu. :clap: :clap: :clap: :clap:
Uporabniški avatar
 zz topka
#330285
Uradna pripomba organizatorjem PGT:

V pravilih PGT naj bi pisalo, da se družinam omogoči pri štartnini popust v okviru zmožnosti posameznega organizatorja.
No, resnici na ljubo, družin ni ne vem koliko. Tako, da prav ob bogastvo organizator ne bi bil. A se dobijo.

Največkrat organizator sploh ne ve, o čem govorim, ko ga vprašam za družinski popust. :shock: In bog ne daj ga zdaj še s čim takim obremenjevat, saj ima že tako preobilico dela. :evil: Pa bi bilo v sekundi rešeno. Pri prijavni mizi bi puncam z besedo povedal, kaj in kako oz. koliko.

Le redki, mislim, da sta bila v vsej sezoni dva taka ( tekov pa je 17), sta takoj ukrepala in nam popust tudi omogočila. :clap:

Apeliram na vse organizatorje! Ko se boste usedli za mizo ob pripravi nove sezone, dajte še to malo premleti in si tudi zapomniti. Ker to že obstaja, samo zapomniti si je treba.

Saj za našo familijo najbrž ne bo prišlo v poštev, ker sama najbrž ne bom več sodelovala. Pa naj bo to za ostale družine. Ne rihtam tega le sebi.

Pri Primorskih Pokalnih Tekih (ravninski teki) je v pravilih lepo omenjen družinski popust.
In celo zelo ugoden je.
Upam si trditi, da so ga uvedli na račun naše družine oz. mojega vztrajanja za uvedbo že pred kakim desetletjem?
In velja še danes, pa nas ni več tam.
Uporabniški avatar
 mac
#330293
Pravilno povedano!

Mene pa sam zanima zakaj je štartnina za gorske teke 12 evrov, za ravninske pa 10? Zakaj tako? Je mogoče zaradi zahtevnejše organizacije? Ali pa je štartnina višja na račun manjšega števila udeležencev? Se mi ne zdi ravno logično.... :?
 TONEK
#330399
Mac, ne pričakuj odgovora. Očitno je to tabu tema.
Mislim pa, da je tu višji davek na čist (gorski) zrak. :--
 Jožko
#330406
Pozdravljeni
Ker sem tudi sam eden od organizatorjev gorskega teka vam lahko odgovorim v svojem imenu ne v imenu vseh v odboru za PGT. Pri nas na GM4O, če bo prišla družina se pravi vsaj trije člani družine bomo popust dali brez skrbi. Bilo pa je govora o tem tudi na odboru to se spomnim ampak že davno od tega, tako, da so lahko, to kje tudi že pozabili. Je treba, kar šefa tekme spomnit pa se bo uredilo.
Višina štartnine pa Tonek ni noben tabu. Mislim, da ni organizatorja v PGT, ki bi s štartnino pokril stroške prireditve in pa seveda ravninski tek se z logistiko gorskega ne more primerjati tako, da je to čisto logično. Vsaj po moje po tvoje pa verjetno ne :)Na odboru smo nekako postavili priporočljivo štartnino ne moreš pa za vse predpisat enako to pa me že lahko razumeš kajne :)
Pa brez zamere nisem mislil nič slabega, razlagam samo pogled enega od organizatorjev pa naj se oglasi še kdo :)
Uporabniški avatar
 mac
#330408
No, vem da so teki v vaši prelepi dolini organizacijsko zelo zahtevni, zato je 12 E še premalo, zagotovo.

Ne vem pa če je za večino ostalih tekov organizacija toliko zahtevnejša za tisto razliko "ravninske" štartnine, saj večinoma gre samo za (hiter) vzpon in spust nazaj na prizorišče, tako da jaz ne vidim neke bistvene razlike (na večini tekov okrepčilo v cilj pripeljejo z avtom, prav tako je v pokalu dosti krožnih prog). No, bilo je samo vprašanje....

Da ne bo samo graje ali negativnega mnenja: ŠKD Sinji vrh (tek mimo Otliškega okna) moram pohvaliti ker ima vsako leto "top" majčke, tako grafično kot barvno. Podobno je s tekom na Nanos organizatorja PD Podnanos sredi oktobra....

Lp

PS: Jožko, upam da bom v tretje imel več sreče z izbiro velikosti majce na GM, lani vzel mojo M št., ki je bila odločno premajhna, letos L, ki pa je začuda prevelika :D
 TONEK
#330414
Ha, sem kar vedel, če se bo kdo oglasil na izziv, se bo Jožko. Moj poklon :laola
Mislim, da sem eden tistih, ki se po Sloveniji udeležuje največ gorskih tekem, zato imam kar lep pregled nad kvaliteto izvedbe, cenah, nagradah, ki se zares močno razlikujejo. Pri PGT vztrajam zato, ker so to res GORSKI teki in je večina pripravljenih s dušo in je zanimivo, da nekateri organizatorji za nižjo ceno nudijo več, kot drugi za višjo. Ne vem pa kam vodi trend udeležbe, saj so to v glavnem tekme starcev. Na Otlico npr. je teklo iz mlajših dveh skupin devet tekačev iz starejših dveh pa kar 25 (moških).
Ker se vsako leto poveča število tekem vsaj za 5%, bodo dolgoročno gledano ta slabi in ta dragi hitro odpadli in poniknili, kar je edino prav.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 26

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA