Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

 TONEK
#330783
Topka, nikar ne bodi tako črnogleda. Tudi za danes je bila slaba napoved, pa sem cel dan preživel v Julijcih brez kapljice dežja. :D
Uporabniški avatar
 zz topka
#330790
TONEK napisal/-a: Tudi za danes je bila slaba napoved, pa sem cel dan preživel v Julijcih brez kapljice dežja. :D


Je pa še kako držala slaba napoved v naših krajih. Scanje cejlo noč in cejli dan. :--(

No, ma, za danes je pa že zihr zmanjkalo vode tam zgoraj... :D
 jozafat
#331601
Bliža se letošnji zadnji tek za PGT 2014:
v nedeljo, dne 12. oktobra 2014 bo
Planinsko društvo Podnanos izvedlo
17. tradicionalni Gorski tek na Nanos v spomin Fabjana Furlana.
 TONEK
#331670
Vljudno vabljeni v čim večjem številu (bom imel več možnosti, da ne bom zadnji) :lol:
 jozafat
#333211
:clap:
zadnja novemberska nedelja se bliža
in z njo tudi letošnji svečani zaključek PGT 2014
v Gaberjah na Vipavskem.
Za ogrevanje in sezono PGT 2015 bomo še prej odtekli
iz vasi na Tabor.
Lepo vabljeni! :hello:
 jozafat
#333246
Tu se bomo tekmovalci, tekmovalke, organizatorji tekov in
sponzorji skupaj z gosti pogovorili, poveselili in podelili nagrade,
pokale in priznanja, okušali domače dobrote :toast: :toast:
Ne pozabite tudi na spremljevalni glasbeno-zabavni show CE-Kl :rol:
 edo-brko
#333251
Lp!
Morda ne bo več tako skrivnostno, ker zadnja črka v "kratici" ni I temveč L !
Neglede na črko akter je isti in uspeh tudi zagarantiran.Imejte se lepo!
Uporabniški avatar
 zz topka
#333252
O, glej ga , Edkota :clap: :clap: :clap: Si še kaj živ? Včasih.... se spomniš, en bot, davnega leta ..., ko smo se srečali v ZG na Ivan Starek polumaratonu... si rekel: " Ja, to Čuferco in njeno familijo pa prav povsod dobiš!" :lol:
Zdej, meni se zdi, da sem se nekam izgubila, al kaj, da se letos najbrž ( razen na Sabotinu) nismo vidli sploh. :shock: Al si se pa ti zgubu? :shock: :D :lol:

Ja, saj za une kratice sem jast že vedla, sam to je blo nagradno vprašanje za glavno nagrado: merđota, sploliranga , pred hišo parkiranga, in z eno lepo bejbo na havbi...Slika

:-- Ma, ker pa mora biti uni, ki je uganil, na podelitvi, tebe pa ne bo... :lol: dobim nagrado kar jast :--

Hihi, bodi fejst tudi ti. :D
 edo-brko
#333254
Lp!

Ker zdaj vem kakšna je nagrada se lahko zgodi, da vseeno pridem v tiste "dolince" vas pogledat in ker je nagrada iz dveh delov mislim, da ne bo nobene zamere ( ve se kateri del od nagrade bi vzel !?).
Ja, sem še živ! Sicer ne več tako mlad (samo še lep) vendar še kar tekam vendar me je situacija pripravila, da sem umankal na vaših koncih. Nazadnje smo se res videli na Sabotinu in zna se zgoditi,da bo tam tudi obletnica, če tek bo (iščem informacije o tem pa še nisem nič zasledil) oz. mogoče malo prej v Panovcu (naj bi bilo tako kot v starih cajtih).
Ma pa nisem pozabil na vaše (moje) konce tam dol in redno spremljam dogajanja (prireditve, dogodke, pisanja, klepete,ipd.). Se dogaja in je vedno prijetno spremljati te objave - predvsem ZZ topke in venclja. Marsikdo je v tem času že umankal,vidva pa vstrajata in popestrujeta dogajanja na tem portalu.
Vsi se imejte lepo in prijetno, ko se srečamo pa bomo še kakšno dodali.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 26

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA