Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

Uporabniški avatar
 zz topka
#355913
Morda je prav, da mal opomnimo, kaj in kako do konca lige.

Do konca lige je še pet tekem. Torej imate tisti, ki ste do zdaj bili na šestih, še vedno možnost, da izpolnite pogoj UDELEŽBE, ki vam na končni podelitvi prinese priznanje z darilom.
Tisti pa, ki imate za sabo npr. sedem ali pa osem tekem, bi bilo res škoda, da ne zmažete še štirih oz. treh, da se na koncu ne boste spraševali :?: in čudili :shock: ali celo tolkli po glavi :bum: (če morda še ne veste), zakaj vam nič ne dajo... ( pogoj za izpolnitev udeležbe je 11 TEKEM!)
Sam tolk sem tla .... 8)
Uporabniški avatar
 zz topka
#356833
Naš WD za rezultate Ivo je zdej poštimal vse, kar se tiče od prvega do zadnjega tuki, tle in tam...in še kje.... :D
http://www.primorskigorskiteki.si/
Zdej bomo ponucali uno, k se reče: Kdor dela, greši. ... al pa : Motiti se je človeško.... :o
in bomo apelirali na vse, da si mal pogledajo in pregledajo točke, št.tekem... :roll:
Če vidijo, da je kje kaj, kar bi bilo omembe vredno... pište Ivotu, k komi čaka na vašo pošto.... :lol:
Slika
Jast sem svoje pr meni pregledala,...je blo full dejla...in je vse okej. :D
(no, mal sem tudi pr drugih pošpegala... kej njede; Ivo? 8) )
#357753
Pozdravljeni,

Tekaško društvo Burja Vipava vas v nedeljo 03.12.2017 vabi v Gaberje pri Ajdovščini na Gorski tek na Tabor.

Tek šteje za "PGT" 2018. Po teku bo potekala tudi zaključna prireditev "PGT" za leto 2017. Razpis za tek se nahaja TUKAJ, več informacij (dostop, shema proge..) pa TUKAJ.

Vljudno vabljeni in lp!
TD Burja Vipava
Uporabniški avatar
 zz topka
#357801
Pa smo doma. Dodam kar sem fotke z letečega cilja, ker odpirat novo temo ...sam za en prispevk....al pa dva...se ne splača. dejmo šparat papir :lol:
Alora, sem sam mal pomagala, predvsem pa sem dobila ogromno šenkov. Kot da bi sam mene nagrajevali :shock: :shock: :shock:, sem imela na momente občutek.
Grem kar na hvale.... :D hvala Prezelj Slavko, hvala Stane Kogovšek, hvala Simon Strnad, hvala-grazie Paola Eleri, hvala Miran Likar, hvala PGT, hvala pekačicam peciva.... sem še koga pozabla? Sori.
Podelitev se najbrž marsikomu mal vleče, ampak ni kaj, za celo leto je treba nekaj naredit in vse skupaj ima za posledico mal več trajanja. :D
Ma, je blo lepo.
Za novo sezono sama zaenkrat nimam namena delat pokala, ampak :roll: , kdo ve, morda se pa še premislim. V sredo imam, kot že rečeno, operacijo žil, kako bo potekalo okrevanje, še ne vem, zato pustimo času čas. :D
Čestitke vsem za dosežene osebne zmage. :clap: :clap: :clap:
ALBUM: https://photos.google.com/share/AF1QipM ... t6VmJSa2tB
Ostale fotke pa pridejo še na LT .
Nazadnje spremenil zz topka, dne 04 Dec 2017, 14:11, skupaj popravljeno 1 krat.
 wasa77
#357804
Velika pohvala organizatorjem PGT, ki nam omogočajo program tekmovanj na visokem nivoju in hkrati pristnem domačem vzdušju. Hvala tudi Pekarni Čufer, vsem sodelavcem, tekačem in ostalim, ki sestavljajo celotno zgodbo. :clap:
Uporabniški avatar
 zz topka
#357807
Jast bi še nejki napisala,.... če lohk... :shock:
Glede na to, da organizatorji posameznih tekov vejo in so povabljeni, da pridejo na zaključno prireditev po priznanje, se mi zdi, da bi blo fejst, da se podelitve udeležijo? :oops:
Ali pa, spet glede na to, da jih večina manjka,... bi ta priznanja lahk kar ukinili :?: :oops:
 mikha
#357808
Ne bit tako stroga. :D
Jaz ne morem govorit za ostale, lahko pa zase.
Letos bi za udeležbo moral prevozi celo kokoško in sem se žal moral odpovedat Gaberjam. Seveda je zaključna slovesnot zelo pomembna, ampak vedno se pa vsega ne da. Že tako sem jezen sam nase, ker mi že drugo leto zapored ni uspelo zbrati zadosti nastopov za uvrstitev. :evil:
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 26

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA