Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

 JureZ
#323801
Trening uspel, hvala Joco še enkrat za vodstvo in odličen tempo. Vreme je nekaj minut pred deseto slabo kazalo, od starta dalje pa je prvi del proge samo še malo rosilo, potem pa niti to več.
Trasa pa itak "najnaj" , res so lepe te poti...
Uporabniški avatar
 thief
#346317
Najlepši polmaraton se približuje in spet je čas, da si omislimo kakšen skupinski trening - ogled. Vabim vas, da se mi pridružite naslednjo soboto 19. marca s startom ob 9. uri izpred gostilne na Sv. Andreju (kjer je tudi sicer štart teka). Predviden tempo bo 2:30 - 2:40, odvisno od sestave udeležencev.
Vreme bo ta konec tedna menda lepo, kakšna flika snega med potjo pa nas ne bo ustavila.

Vabljeni!
:laola
Uporabniški avatar
 majcka
#346358
thief napisal/-a: Predviden tempo bo 2:30 - 2:40, odvisno od sestave udeležencev.

Vabljeni!
:laola


Bom raje počakala na tekmo....tole je čist premorilski tempo zame.

Slika
 trilko
#346361
Očitno bosta na ta dan dve ogledni turi :) Sporočilo organizatorjev na FB:

"Prvi zgodnji ogled trase Najlepšega in najtežjega malega maratona pri nas, bo v soboto, 19.03.. Zbor ob 6:45 na Sv. Andreju (smo rekli zgoden). Ogled bo vodil domači tekač Luka Zagoršek, ki odlično pozna traso. Pričakovani čas za krog je približno 3:30. Tako da se da ujeti tudi planiške skoke naših orlov"

https://www.facebook.com/336181306494307/photos/a.346725982106506.1073741825.336181306494307/834980503281049/?type=3
Uporabniški avatar
 thief
#346362
Super, potem imamo dve skupini in bo glede na predviden tempo možno priključit eni ali drugi :clap: . Ta počasni bodo morali le precej prej vstati :lol:. Zaključek ekipnih skokov bomo mi predvidoma opravili ob analizi :drink pri Andreju.
:laola
Uporabniški avatar
 thief
#346459
Evo moje poročilo:
Mojemu povabilu so se odzvali še trije, Janez, Peter in Marija. Že na parkirišču na Andreju smo vedeli, da bo to tek po najlepši trasi in najlepšem vremenu, ki si ga lahko zamisliš - za prste obliznit in samo žal je lahko vsakomur, ki se ni pridružil. Če bi bila to že tekma, bi si jaz izbral popolnoma "poletno" tekaško garderobo.
Tempo je bil res obljubljenih 2:40, mogoče malce naporen za Marijo, ki pa se ni dala in smo večino trase vseeno pretekli skupaj. Tja pa sem kakšna manjša flikca snega, sicer pa suho z izjemo prvih 100m spusta z Osolnika. Vso traso pa smo bili na tekočem tudi z dogajanjem v Planici, saj sem si prav v ta namen nataknil slušalke na mobilca.
Na cilju smo srečali še nekaj tekačev iz prve skupine, ki so se ravno odpravljali, mi pa smo seveda zaključili z analizo in poskrbeli za rehidracijo :drink.
_20160319_185128.JPG
Janez, Marija, Peter in jaz na Osolniku
_20160319_185128.JPG (125.82 KiB) Pogledano 4181 krat
Uporabniški avatar
 thief
#346542
Gregsonic napisal/-a:Ali je mogoče proga trenutno kakorkoli označena? Se da odteči celo traso, če prideš prvič v tiste konce?


Prejšnji vikend še ni bilo označeno in verjetno tudi ta ne - bo pa na tekmi :lol: . Odtečt se seveda da, dvomim pa da boš vdel vso traso, če je še prej nisi pretekel, sploh pa če nisi s teh krajev. Mogoče bo pa kdo tudi ta vikend organiziral ogled...

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA