Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

Uporabniški avatar
 oven
#326072
Živijo, če koga zanima, naj omenim en zelo zanimiv in preprost tek na Peco(koroška) iz avstriske strani.
Teče se po cesti, ki gre po smučišču.
Sam sem bil lani in je bilo zelo vredu, to je bolj lokalni tek in ni tolk oglaševan. Štartnina je 5€ in vsak ima za nazaj zastonj gondolo, če seveda ne želi iti peš ali z kolesom. Na vrhu je še srečelov kjer izžrebajo štartne številke, nagrade so bolj ali manj od lakalnih sponzorjev npr. domača suha salama do gorskih koles itd (:
Lani nas je bilo cca 80 tekačev, kolesarjev, nordicev. Je skupinski štart in naj vas nebo strah, kolesarji in tekači se na isti stezi zelo lepo znajdemo tako da ni panike, v večini primerov pa kolesarji tekače gledajo samo v hrbet, so pa izjeme :--
Lani je bilo kar pestro in skoraj nihče ni bil na štaru po naključju, pač, so kar vsi udeleženci bili kar natrenirani. Razmak med 1. in zadnjim je bil manj kot 30min...
Sam sem zaradi poškodb lani kolesaril, načeloma ne kolesarim sploh in sem imel hude težave, na vrh sem prigonil v cca 1.15h in sem bil med zadnjim...Mislim da je za menoj na cilj prišlo samo cca 5 oseb, po večino z kolesom.
Tak da vabljeni na koroško :--
Malo statistike
Štartnia 5€
Datum 29.6.2014
10,8 km (800 m asfalt in 10 km makadam)
1.050m vm
1 postojanka z vodo

Več info v prilogi :wink:
Naj še enkrat poudarim, da je vse bolj preprosto in lokano brez velikega pompa, je pa super vzdušje (:
Letos upam da grem brez kolesa (: Lani sem šel z kolesom ker sem imel težave z pokostnico, zdaj sem pa to glih saniral in sem začel tečt...ja huda nadloga, vleče se v 3 pm :|

LP
Priponke
(224.29 KiB) Prenešeno 159 krat
#326132
oven napisal/-a:Živijo, če koga zanima, naj omenim en zelo zanimiv in preprost tek na Peco(koroška) iz avstriske strani.
Teče se po cesti, ki gre po smučišču.
Sam sem bil lani in je bilo zelo vredu, to je bolj lokalni tek in ni tolk oglaševan. Štartnina je 5€ in vsak ima za nazaj zastonj gondolo, če seveda ne želi iti peš ali z kolesom. Na vrhu je še srečelov kjer izžrebajo štartne številke, nagrade so bolj ali manj od lakalnih sponzorjev npr. domača suha salama do gorskih koles itd (:
Lani nas je bilo cca 80 tekačev, kolesarjev, nordicev. Je skupinski štart in naj vas nebo strah, kolesarji in tekači se na isti stezi zelo lepo znajdemo tako da ni panike, v večini primerov pa kolesarji tekače gledajo samo v hrbet, so pa izjeme :--
Lani je bilo kar pestro in skoraj nihče ni bil na štaru po naključju, pač, so kar vsi udeleženci bili kar natrenirani. Razmak med 1. in zadnjim je bil manj kot 30min...
Sam sem zaradi poškodb lani kolesaril, načeloma ne kolesarim sploh in sem imel hude težave, na vrh sem prigonil v cca 1.15h in sem bil med zadnjim...Mislim da je za menoj na cilj prišlo samo cca 5 oseb, po večino z kolesom.
Tak da vabljeni na koroško :--
Malo statistike
Štartnia 5€
Datum 29.6.2014
10,8 km (800 m asfalt in 10 km makadam)
1.050m vm
1 postojanka z vodo

Več info v prilogi :wink:
Naj še enkrat poudarim, da je vse bolj preprosto in lokano brez velikega pompa, je pa super vzdušje (:
Letos upam da grem brez kolesa (: Lani sem šel z kolesom ker sem imel težave z pokostnico, zdaj sem pa to glih saniral in sem začel tečt...ja huda nadloga, vleče se v 3 pm :|

LP



Super jaz pa se nadejam da bi sel s kolesom. Kje pa si pustil kolo?
Uporabniški avatar
 oven
#326133
Emm...nisem prepričan če vem kaj misliš z tem kje sem kolo pustil?
Na samo prereditev sem kolo peljal z avtom, ko sem prišel na cilj sem ga pa položil ob ograjo, spil pivo ter se odpeljal nazaj v dolino :)
Na vrhu je koča seveda odprta...

Tu so še slike, žal slikano samo na vrhu

https://picasaweb.google.com/1087661714 ... ttacke2013

Lani je blo 23 tekačev-ic in 51 kolesarjev ter ene par nordicev.

Malo bolj jasen zemljevid

https://mapsengine.google.com/map/edit? ... W_eI2Gk1ow
Nazadnje spremenil oven, dne 16 Maj 2014, 15:16, skupaj popravljeno 2 krat.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA