Stran 1 od 2

3. Ultra šiht na Planini

OdgovorObjavljeno:20 Avg 2014, 21:26
Napisal/-a šumadinac
3. ULTRA ŠIHT NA PLANINI - sobota 6.9.2014

Mogoče malo pozno obvestilo, vendar tako je, če ima človek nič ali še malo manj časa 

Tradicija se nadaljuje.. zgodil se bo 3. Ultra šiht na Planini in sicer, kot že napisano v soboto 6.9.2014 in sicer bo potekal v sklopu zadeve - http://peakcheck.com/challenge-40-1-hri ... v-hribohod
Ker je Planina nad Vrhniko eden od 6 urnih vzponov, smo se odločili, da bomo naredili dve naduri, da naredimo poln šiht.

V glavnem, tisti, ki ste šiht že oddelali, zadevo mislim, da poznate in veste, kako se dela.

Informacije za tiste, ki jih preizkušnja zanima so sledeče:
- - štart 6.9.2014 ob 8.00, konec ob 16.00 (se pravi šteje se še vzpon, ki se zaključi
ob 15.59.59),
- višinska razlika je cca. 400 m, razdalja cca. 3,5 km,
- pot je na pol krožna (prvih 100 višincev po isti poti, nato po strmejši poti do vrha in po
položnejši-bolj tekaški poti navzdol),
- poti so markirane, široke dovolj za srečavanje in dobro uhojene in očiščene.
- ne hodi/teče se izven markiranih poti,,
- zbor vsaj ob 7.15, da se uredijo organizacijske zadeve.

!LETOŠNJA NOVOST!
Ker je javno znano, da sem zelo slab, kar se tiče objave rezultatov, bo letos zadeva potekala digitalno in sicer preko sistema http://www.peakcheck.com/
Vzponi se bodo beležili elektronsko (spodaj in na vrhu), tako, da vsak udeleženec položi varščino 5€ za čip, ki ga po Ultra Šihtu vrne ali obdrži (kupi po želji) za namene elektronske planinske knjižice na strani PeakCheck.com


Hrana pijača in ostalo:
Kot do sedaj, bo spodaj miza, kjer si lahko vsak prinese, kar mu paše in kar bo malical. Poskušali bomo spet zrihatat energijsko pijačo in večjo posodo, da boste lahko ''tankali'' med postanki.
Na vrhu se bodo pekle palačinke in kuhal čaj. Velja, kot do sedaj - gor se dobijo palačinke in čaj. Od vkljucno drugega kroga naprej dobite palacink kolikor želite in ne samo vsak drugi krog :D (tko, mi je reku šefe).
Na koncu bo topla malica (ričet, pasulj., ne vem, kaj točno bo šefe skuhal).

DELAVSKE NAGRADE:
Letos, ker je bolj tako solidarnostno leto in leto pomoči en drugemu, se bodo nagrade (kolikor jih bomo lahko zbrali) RAZDELILE Z ŽREBANJEM.


PRIJAVA IN STROŠKI:
Prosil bi vse, ki jih dogodek zanima in se ga bodo udeležili, da se prijavijo na
ultra.siht.planina@gmail.com, zaradi lažje organizacije in zagotavljanja potrebnih zalog do vsaj 5.9.2014 do 24.00.



Stroški:
Prijavnine ne bo, če bo kdo želel, lahko podari kak euro za dobre namene (karkoli se bo zbralo, se bo dalo naprej komu, ki res potrebuje.., nakup hrane za RK ali podobno..). Šef koče je rekel, da so palačinke in pasulj njegova ''dobra volja'', ostalo pa poskušamo narediti z nič ali čim manj stroški.

KJE IN KAM:
Za tiste, ki ne vedo, pa bi radi vedeli kako do štarta, bo na spodnjem linku mogoče še najbolj razloženo, če ne lahko podam še bolj točne napotke
http://www.hribi.net/izlet/vrhnika_zave ... 6/669/2710

Za vse dodatna pojasnila, pa prosim vprašanja na zgoraj navedni mail , lahko pa seveda tudi tukaj v temi.

ps
Letos imam žal dva dogodka, ki jih moram organizirat in biti prisoten na njih.. ena zadeva se bo odvijala na Planini, drugo pa imam 10 km stran in sicer moram voditi gorsko kolesarsko turo (ne morem odstopiti, ker je bila dana obljuba že pol leta nazaj) in je žal prišlo vse na isti dan.
Tako, da po vsej verjetnosti naredim en vzpon (skupni) in pridem čez cca. 3 ure na Planino s kolesom. Če hoče še kdo duatlonsko verzijo pa je seveda dobrodošel.

Pri organizaciji in izvedbi vsega skupaj bo letos najbrž vajeti precej držal Mitja – oskrbnik koče, ker bom sam precej odsoten. Računam pa, da bom na zaključku, da čestitam delavcem.

Lep pozdrav in dobr tek!
Marko
šumadinac

Re: 3. Ultra šiht na Planini

OdgovorObjavljeno:21 Avg 2014, 08:50
Napisal/-a Loni
Saj tle človek res ne more manjkat. Vzponov bo gvišno manj ali pa mogoče niti ne, če bojo še nadure.

Re: 3. Ultra šiht na Planini

OdgovorObjavljeno:21 Avg 2014, 12:21
Napisal/-a zz topka
Ma, to pa ni fer. :evil: Ta dan je že Črna Prst. :shock: Izgleda, da bom šiht opravljala šele naslednje leto... Letos torej niti enga delovnega dne. :D Na Zavodu za zaposlovanje se torej statistika zaradi mene ne bo spreminjala. :D

Re: 3. Ultra šiht na Planini

OdgovorObjavljeno:21 Avg 2014, 21:25
Napisal/-a šumadinac
Ja vem.. datum ni idealen.., kar itak nikoli ni in ne bo, ker se dogaja na polno.
Sem razmišljal, da bi zadevo prestavil, ampak bi bilo preveč komplikacij.. :|

Tko, da kjerkoli boste na ta dan - glejte, da boste užival :D

Š.

Re: 3. Ultra šiht na Planini

OdgovorObjavljeno:23 Avg 2014, 22:51
Napisal/-a PeterM
To pa bo vikend. Na hitro: šiht, Črna prst, treking v Logarski ...
Največ na eni prireditvi si lahko naenkrat. Tako je to ...
Zato pa, eno zbrat in tam uživat. :D
Lep pozdrav, Peter

Re: 3. Ultra šiht na Planini

OdgovorObjavljeno:01 Sep 2014, 10:35
Napisal/-a Scooby
A sploh kdo pride? :D

Re: 3. Ultra šiht na Planini

OdgovorObjavljeno:01 Sep 2014, 10:47
Napisal/-a ZdravkoC
Jaz bi prišel z veseljem, vendar ima prednost Celje - Logarska dolina

Re: 3. Ultra šiht na Planini

OdgovorObjavljeno:01 Sep 2014, 12:11
Napisal/-a MAKALU
Pridem in še koga pripeljem s sabo :D

Re: 3. Ultra šiht na Planini

OdgovorObjavljeno:01 Sep 2014, 12:17
Napisal/-a MAKALU
https://www.youtube.com/watch?v=9gKh65iophw

Malo za osvežitev lanska izvedba Ultra šihta Planina 2013


https://www.youtube.com/watch?v=Phxt93vAn0s


Premierna izvedba prvega Ultra šihta na Planini pri Vrhniki leta 2012


Lep pozdrav Andrej

Re: 3. Ultra šiht na Planini

OdgovorObjavljeno:01 Sep 2014, 20:48
Napisal/-a šumadinac
A lahko samo še nekaj ''zatežim'', oz. prosim:

Če bi se lahko tisti, ki imate namen pridet delat al pa fušat na Planino prijavite na ultra.siht.planina@gmail.com , da imamo vsaj približno števiko ljudi, da bo organizacija lažja.

Hvala!

lpŠ.

Re: 3. Ultra šiht na Planini

OdgovorObjavljeno:02 Sep 2014, 07:47
Napisal/-a Loni
TruploPress ne pride :( (vnetje stene prsnega koša in zdaj še prehlad). Do nadaljnjega spet počitek. X-tič letos.

Re: 3. Ultra šiht na Planini

OdgovorObjavljeno:02 Sep 2014, 13:31
Napisal/-a šumadinac
Kaj rečt na to druzga, kot, da se čimprej X-ič pozdravi in čim prej nazaj v akcijo. :wink:

Re: 3. Ultra šiht na Planini

OdgovorObjavljeno:02 Sep 2014, 19:27
Napisal/-a jozeg
Tudi jaz bi prišel z veseljem, pa sem dal prednost Črni prsti zaradi pušeljca...

Re: 3. Ultra šiht na Planini

OdgovorObjavljeno:03 Sep 2014, 23:40
Napisal/-a MAKALU
Iz Kamnika pridemo trije Mirko, Vinko in Andrej, še en Andrej se pa še odloča. Prijavo smo poslali na Ultra šiht gmail. Se vidimo v soboto. Čeprav bodo tudi na Primoža, ki je naš domači hrib hodil, gremo mi na Planino.

Lp Andrej

Re: 3. Ultra šiht na Planini

OdgovorObjavljeno:07 Sep 2014, 04:19
Napisal/-a MAKALU
Deževno, megleno, a vseeno veselo in od prve do zadnje minute napeto je bilo na Planini nad Vrhniko na 3 ultra šihtu :D Čestitke vsem vodoodpornim, organizatorju in predvsem prekrasni ekipi doma na Planini. Veliko novih in tudi veliko starih udeležencev je osem ur neumorno tekalo - hodilo gor in dol in na koncu je nastal film, ki si ga lahko ogledate na spodnji povezavi.

lp Andrej

http://www.youtube.com/watch?v=bU-UKTbbU1w