Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

 sd_ribno
#337731
Organizator teka: Športno društvo Ribno
Kraj tekmovanja: Ribno pri Bledu (Savski most – Talež)
Dan tekmovanja: Nedelja 09.08.2015 ob 10.00 uri
Vodja tekmovanja Miha Valant (041/885-698)

Karakteristika proge
Dolžina: 8,5 km
Višinska razlika: 309 m
Najvišja točka na progi: 871 m n.v.

Start: pri savskem mostu v Ribnem (417 m n.v.).
Trasa: označena proga bo potekala po gozdni cesti, poljskih poteh in stezah. Na progi bosta dve okrepčevalnici z vodo, in sicer na 3 in 6 km.
Cilj: pri Lovski koči na Taležu (726 m n.v.)

Informacije : Miha Valant (041/885-698), Aljoša Ažman (041/607-445) in sd.ribno@gmail.com
Priponke
Razpis
(241.18 KiB) Prenešeno 409 krat
Uporabniški avatar
 miro
#339843
Lepa trasa. Danes sem že drugič v tem tednu odtekel- prehodil traso od starta do lovske koče. Tolsti Vrh sem izpustil - mi ne paše spust, pa vendar je bil lep trening. Trasa je še vedno dobro označena, tako, da lahko traso preiskusite tudi drugi.
Upam, da boste podtrto smreko, ki leži čez pot tudi odstranili. Mogoče bi bilo dobro na dan tekme še označiti "bližnico" v dolino, za tiste, ki smo vseeno bolj od daleč!
Drugače je pa lepa trasa, primerna za trening!
Se vidimo na prireditvi!
Lp
Miro
 sd_ribno
#339939
Organiazator teka se bo potrudil, da bo vsa drevesa in veje odstarnil s proge, tako da bo tekačem zagotovljena varnost. Tudi pri spustu s Tolstega vrha se bomo potridili, da bo primermo označen in zavarovan.
Peš pot od štarta do cilja bo označena, tako da so vabljeni tudi prijatelji narave in pohodništva do koče je 30 min. hoje kjer vas čaka lep razgled na Bled z okolico več pa tukaj http://www.talez.si/#

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA